Інтерфакс-Україна
10:02 01.11.2010

Міжнародні спостерігачі відзначають організований характер місцевих виборів в Україні

2 хв читати

Київ. 1 листопада. IНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Міжнародні спостерігачі відзначають організований характер проведення місцевих виборів в Україні.

"Загальне враження, що вибори відбулися організовано. Враховуючи масштабність цих виборів, звичайно, не можна виключити технічних похибок, але принаймні, моє особисте враження, що на тих ділянках, які я відвідав, не було порушень, які могли б поставити під сумнів легітимність виборів", - повідомив на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" заступник Державної Думи Росії Олександр Бабаков у понеділок вранці.

За його словами, простежувалася велика активність громадян, а також масова присутність представників різних політсил та спостерігачів.

У свою чергу президент Американсько-російської торгової-промислової палати Хелен Теплицька зазначила, що була приємно здивована перебігом виборчого процесу в Україні. "Ми підготувалися, почитали пресу і, чесно кажучи, нічого хорошого побачити не очікували. Очікували, що буде досить скандальна ситуація", - зазначила спостерігач. За її словами, побачене в Україні прямо суперечило усім очікуванням. "Дуже була висока активність виборців, йшло дуже багато літніх людей, молоді, що приємно здивувало і відчувалося, що вони йшли на вибори у гарному настрої", - зазначила Х. Теплицька.

Були, за її словами, і кілька недоліків, зокрема не скрізь були зняті портрети кандидатів, тривала агітація. Але ці порушення після відповідних зауважень були швидко виправлені.

За оцінкою представника Соціал-демократичної партії Чехії Катаріни Прокової, в результаті відвідування кількох дільниць можна зробити висновок, що вибори були добре організовані. "Загалом у нас позитивні враження, ми дуже задоволені, що українці скористалися своїм правом на вільний і демократичний вибір", - сказала спостерігач.

За словами ще одного спостерігача, депутата Народних зборів Болгарії Антона Кутєва, під час виборів жодних серйозних порушень не було. "Вибори відбулися нормально, все було спокійно, скрізь були присутні представники різних партій", - зазначив А. Кутєв.

ОСТАННЄ

Експерт пропонує участь профспілок у наглядовій раді "Укрзалізниці"

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА