Інтерфакс-Україна
13:28 22.02.2018

Три четверті українців виступають проти скасування мораторію на продаж сільгоспземель - опитування

1 хв читати

Київ. 22 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Три четверті українців (77%) виступають проти продажу земель сільськогосподарського призначення, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною групою "Рейтинг".

Згідно з оприлюдненими в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" в четвер результатами опитування, кожен десятий респондент підтримує продаж сільгоспземель, 13% не визначилися з відповіддю.

Продаж с/г земель найбільше підтримують у Закарпатській (17%), Волинській (16%) областях та в Києві (15%).

При цьому найбільша кількість противників у Вінницькій області (86% проти).

Соціологічне опитування проводилося з 12 по 28 грудня 2017 року. Аудиторія: населення України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 30 тис. респондентів (по 1,2 тис. у кожній області) у форматі особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 0,6%.

ОСТАННЄ

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

СФНУ 12 грудня проведе в Києві XII Нацфорум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави: стратегічні цілі та очікування"

"Шериф-Розмінування" навчає саперів працювати з роботизованими "помічниками сапера"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА