Інтерфакс-Україна
18:14 05.02.2010

У CIS-EMO сподіваються, що редакції газет не втручатимуться у виборчий процес у день виборів

1 хв читати

Київ. 5 лютого. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - У міжнародній організації зі спостереження за виборами CIS-EMO сподіваються, що, на відміну від першого туру президентських виборів, редакції газет не втручатимуться у виборчий процес у день голосування 7 лютого.

"Це (втручання ЗМІ - ІФ) дискредитація міжнародних спостерігачів. Сподіваємося, що на другому турі цього не повториться, і престиж міжнародних спостерігачів і престиж журналістів буде збережено в Україні", - заявив на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю спостерігач міжнародної організації CIS-EMO Матеуш Піскорський.

У свою чергу, головний редактор газети "Дзеркало тижня" Володимир Мостовий назвав видачу журналістських посвідчень стороннім особам дискредитацією професії.

"Ми в комісії з журналістської етики засудили три газети – це "Урядовий кур'єр", "Вечірні вісті", "Молодогвардієць". "Молодогвардієць" видав 600 посвідчень людям, які не мають жодного відношення до журналістики. І це дискредитація нашої професії", - наголосив він.

ОСТАННЄ

Експерт пропонує участь профспілок у наглядовій раді "Укрзалізниці"

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА