Інтерфакс-Україна
15:12 08.09.2009

МАУ вивчає можливість відкриття рейсів до Індії та Кенії

2 хв читати

Київ. 8 вересня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) вивчає можливість відкриття регулярних рейсів до Індії та Кенії після поповнення парку новими літаками Boeing 737-800, повідомив віце-президент МАУ з продажу та маркетингу Сергій Фоменко.

"Цей літак може долітати до таких країн, як Індія та Кенія. Географія може бути досить серйозною", – сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

Він також зазначив, що нові літаки МАУ дають змогу збільшити виручку перевізника за один рейс.

"Максимальна пасажирська місткість – 189 крісел, тому на будь-якому маршруті, якщо продавці та комерсанти успішно попрацюють, то при витратах дещо нижче, ніж у класичному варіанті, якщо перевезти на 30 чи 40 людей більше, звичайно заробіток на один рейс різко зростає", – зазначив він.

Він також додав, що економічність цього повітряного судна дала компанії змогу дещо знизити вартість перевезень за низкою напрямків.

"Ми вже використали цей літак на чартерних напрямках до Туреччини. Крім того, він задіяний для виконання рейсів до Лондона, Португалії. Ми також плануємо поставити його на рейс в Абу-Дабі, який ми відкриваємо 25 вересня. Чи позначиться це на цінах? Безумовно. Перельоти до Лондона стали значно дешевшими, перельоти до Німеччини, які компанія зараз активно рекламує. В Абу-Дабі дуже приваблива ціна. Все це не в останню чергу пов'язане з можливостями флоту", – зазначив С.Фоменко.

Як повідомлялося, у вересні 2009 року МАУ поповнила свій парк другим літаком Boeing 737-800.

ЗАТ "Міжнародні авіалінії України" засноване в 1992 році. Парк авіакомпанії складається з 19 авіалайнерів Boeing різних модифікацій: п'яти Boeing 737-300, шести Boeing 737-400, шести Boeing 737-500 і двох Boeing 737-800. Базовим аеропортом МАУ є державний міжнародний аеропорт "Бориспіль".

МАУ в 2008 році збільшили перевезення пасажирів на 16,5% – до 1,68 млн людей.

Чистий збиток авіакомпанії за перше півріччя 2009 року становив 18,77 млн грн порівняно з чистим прибутком 2,73 млн грн за перше півріччя 2008 року, її чистий дохід зріс на 8,4% - до 848,01 млн грн.

ОСТАННЄ

Експерт пропонує участь профспілок у наглядовій раді "Укрзалізниці"

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА