Інтерфакс-Україна
14:36 28.01.2013

Жириновський про Тимошенко: Жінкам не можна у владу - вони податливі

1 хв читати

Київ. 28 січня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Віце-спікер Держдуми РФ, керівник фракції ЛДПР Володимир Жириновський вважає, що жінкам не місце в політиці, оскільки вони вразливі та податливі.

Відповідаючи в понеділок на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" на запитання про екс-прем'єра України Юлію Тимошенко, російський політик сказав: "Тимошенко, вибачте, жінка, вони мені не подобаються, адже жінку легше переконати. Янукович краще. Жінка податливіша, це небезпечно".

На його переконання, жінки дуже вразливі, і це їм не допомагає у владі. "У політиці має бути сухий розрахунок, тут не повинно бути лірики, не повинно бути настрою "мама, тато, люблю, не люблю". Віддай жінкам владу... здавалося б, вони проти війни, так війна ще більше розгориться", - зазначив він.

ОСТАННЄ

Експерт пропонує участь профспілок у наглядовій раді "Укрзалізниці"

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА