Інтерфакс-Україна
10:40 25.10.2012

Кандидат у нардепи від "УДАРу" написав голові ДПС про незаконні дії свого опонента-регіонала

2 хв читати

Київ. 25 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Кандидат у народні депутати від партії "УДАР Віталія Кличка" Олександр Юраков у своєму листі до голови Державної податкової служби (ДПС) України Олександра Клименка звертає увагу на незаконні дії ректора Національної академії державної податкової служби України та кандидата в депутати від Партії регіонів Петра Мельника.

На прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" в середу О.Юраков розповів, що скандально відомий виборчий округ №95, за яким він балотується, вже знають не лише в Україні, а й за кордоном.

"Головна проблема округу - те, що готуються масові фальсифікації... За всіма 89 дільницями членами дільничних виборчих комісій є співробітники податкової академії. А кандидатом від Партії регіонів за цим округом іде Петро Мельник, ректор податкової академії та народний депутат", - зазначив він.

За словами кандидата в депутати, всі ці люди "перебувають під великим тиском пана Мельника", який погрожує звільненням у разі свого програшу.

О.Юраков також упевнений, що його опонент фінансує так званих "технічних" кандидатів.

"За нашим округом пан Мельник витратив близько $1 млн. Ці гроші пішли і на банальний підкуп наших виборців, і на розклеювання агітаційних матеріалів стосовно мене... Він сьогодні фінансує, за моїми підрахунками, близько 25 "технічних" кандидатів у нашому окрузі", - наголосив він.

У свою чергу керівник виборчого штабу О.Юракова в м. Вишневому (Київська обл.) Віталій Плескач сказав, що цей виборчий округ у народі охрестили "95-й квартал" за аналогією з відомим українським сатиричним шоу.

"95-й квартал" - ось як у народі кажуть про наш округ. Справді, з одного боку смішно, а з іншого боку - в кожному жарті є частка жарту. Провокацій величезна кількість", - констатував він.

ОСТАННЄ

Експерт пропонує участь профспілок у наглядовій раді "Укрзалізниці"

Асоціація суб’єктів розподіленої та маневрової генерації створена в Україні

KNESS у 2026р. планує встановити приблизно 200 МВт УЗЕ – топменеджер

2025-й став роком відновлення розвитку вітроенергетики – заступник голови правління УВЕА

Спорудження Полтавської ВЕС значно посилить енергонезалежність дефіцитного Полтавського регіону – представник ДТЕК

У 2025р в Україні побудовано 324 МВт нових ВЕС проти 248 МВт за два попередні роки – голова УВЕА

Половина опитаних українців вважають себе європейцями - дослідження

Українці за кордоном дедалі рідше сприймають повернення на Батьківщину як однозначну перспективу - дослідження

Обласні федерації заявили про кризу у ФБУ та закликали повернути їм право голосу перед конференцією 12 грудня

Національний онлайн-кінотеатр SWEET.TV та івент-агенція "Садиба Мьюзік" встановили національний рекорд за проєкт для переселенців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА