Інтерфакс-Україна
14:11 27.05.2024

Німеччина виділяє 60 млн євро на гуманітарну допомогу Україні - Бербок

1 хв читати
Німеччина виділяє 60 млн євро на гуманітарну допомогу Україні - Бербок

Німеччина має намір виділити ще 60 мільйонів євро для гуманітарної допомоги Україні, особливо для східних областей, заявила міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок.

Про це вона сказала перед зустріччю зі своїми колегами з ЄС у Брюсселі в понеділок.

"Подальша гуманітарна допомога. Як федеральний уряд, ми виділяємо ще 60 мільйонів євро, особливо для сходу України. Тому що на сході України, як і раніше, всього не вистачає", - сказала вона.

Бербок наголосила, що українці страждають під російською терористичною окупацією вже понад два з половиною роки, і Німеччина намагається продовжувати доставляти гуманітарну допомогу на схід України разом із міжнародними партнерами.

Також вона вказала, що російський терор конкретно націлений на людей і на нормальне життя в Україні.

"Наша повна підтримка в цей час ще більш важлива. Ми хочемо миру, і для забезпечення миру Україні потрібна підтримка у всіх її вимірах", - заявила Бербок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова партія допомоги від Азербайджану для відновлення енергетичної інфраструктури у терміновому порядку вирушає до України - посольство

Підтримка митців під час війни — це захист права на власну ідентичність, - радник-посланник Брескаленко

Зеленський обговорив з головою МЗС Албанії оборонне співробітництво та євроінтеграцію

Експосол Німеччини в Україні Фельдгузен стане бізнес-омбудсменом з 1 лютого 2026р

Сербія профінансувала створення підручників для шкіл українською мовою

Посольство Узбекистану в Україні провело круглий стіл про оновлену зовнішню політику країни

Україна та Китай провели політичні консультації, зокрема оговорили зусилля щодо досягнення миру - МЗС

Посольство України в Ізраїлі висловлює співчуття з приводу теракту в Сіднеї

Посол Корнійчук: Ізраїлю не слід підтримувати терористів

Угоду між Італією та Україною щодо відбудови Одеської дитячої лікарні підписано в Києві – посольство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА