Інтерфакс-Україна
15:29 01.04.2025

Посольство Ірландії в Україні організувало спецпоказ фільму "Місіс Робінсон" про першу жінку-президента країни

1 хв читати
Посольство Ірландії в Україні організувало спецпоказ фільму "Місіс Робінсон" про першу жінку-президента країни

Спеціальний показ фільму "Місіс Робінсон" про першу жінку — президента Ірландії Мері Робінсон (1990-1997) відбувся 27 березня у Києві під патронатом Посольства Ірландії в Україні та у співпраці з глобальною кампанією за кліматичну справедливість під керівництвом жінок Project Dandelion.

Показ відвідали глави акредитованих в Україні дипломатичних представництв іноземних держав, представники керівництва органів державної влади, у тому числі, заступник міністра культури та стратегічних комунікацій Андрій Наджос, депутати Верховної Ради, освітяни та представники ірландської громади в Києві.

Надзвичайний і повноважний посол Ірландії в Україні Джонатан Конлон перед початком сеансу розповів присутнім про основні досягнення Мері Робінсон. Після президентської каденції вона обіймала посаду Верховногокомісару ООН з прав людини (1997-2002), згодом стала головою заснованої Нельсоном Манделою Ради старійшин (2018-2024), незалежної групи світових лідерів, які працюють за мир, справедливість і права людини.

Робінсон є лауреатом численних відзнак і нагород, включаючи президентську медаль свободи від президента США Барака Обами. Протягом півстоліття вона лишається прихильником гендерної рівності, участі жінок у розбудові миру, людської гідності та кліматичної справедливості.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція оголосила пакет допомоги Україні в $1,6 млрд

Президент Національної асамблеї Словенії прибула до України з візитом

Швеція надасть 7,2 млн євро на розмінування та дрони для України

Призначення посла в Норвегії слід очікувати найближчим часом - Сибіга

Глава МЗС Норвегії: Не повинно бути жодних компромісів щодо суверенітету України, вступу в альянси чи розміру її армії

Сибіга на бізнес-форумі в Мумбаї закликав понад 130 індійських компаній до співпраці з Україною

В Шрі-Ланці призначено нового почесного консула України

Україна відкрила генконсульство в індійському Мумбаї – Сибіга

Україна дуже зацікавлена в поглибленні економічної взаємодії з Індією, в тому числі у сфері технологій та космосу, - Сибіга

Підтримка Індією ініціатив, спрямованих на забезпечення тривалого і справедливого миру, дуже важлива - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА