Інтерфакс-Україна
10:16 28.09.2024

Очільниця Міндовкілля подякувала послу Японії в Україні за співпрацю у сфері захисту довкілля

1 хв читати

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук провела зустріч із Мацуді Кунінорі, Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні, який завершує свою каденцію, повідомляє пресслужба відомства.

"Японія, наш надійний друг, який допомагає нам у впровадженні низки проєктів у сфері управління відходами, зокрема співпрацюємо з JICA у сфері управління відходами руйнування в Україні. Досвід Японії в цій сфері один із найкращих. JICA вже передала Україні близько 30 одиниць спецтехніки для управління відходами руйнування в межах проєкту екстреного відновлення та реконструкції України", - зазначила Світлана Гринчук.

Як ідеться в повідомленні в телеграмі, сторони обговорили співпрацю в рамках механізму спільного кредитування "Joint Crediting Mechanism", розвитку Чорнобильської зони відчуження та управління водними ресурсами.

"Японія зацікавлена у наукових розробках своїх спеціалістів на території Зони відчуження та обміні досвідом у сфері водної політики", - зазначила міністр.

Очільниця Міндовкілля подякувала пану послу за активну підтримку Формули миру Володимира Зеленського та допомогу в реалізації пункту 8 з екологічної безпеки.

"Кунінорі Мацуда, один із небагатьох дипломатів, які у лютому 2022 року залишилися в Києві, попри повномасштабне вторгнення рф в Україну. Його внесок у побудову взаємовідносин між Україною та Японією є колосальним. Побажала пану послу подальших успіхів на його життєвому шляху", - підсумувала Світлана Гринчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МЗС України засудило атаку РФ, в результаті якої постраждало посольство Ватикану

Світ повинен посилити тиск на РФ, - Посольство України в Ізраїлі

Ізраїль надасть системи питного водопостачання для східних регіонів України

У Києві відбувся урочистий прийом з нагоди Дня незалежності Республіки Словенія

Франко-українська торгово-промислова палата провела у Києві благодійний вечір на підтримку реабілітаційного центру

Українські дипломати в Ізраїлі вшанували пам’ять загиблих громадян України від атаки іранської ракети

Фінляндія передасть Україні 29-й пакет оборонної допомоги на EUR143 млн

Нідерланди оголосили про черговий пакет військової допомоги на EUR175 млн

Ізраїль закриває свої дипмісії по всьому світу, консульські послуги не надаватимуться

Сибіга запросив главу МЗС Чилі відвідати Україну з візитом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА