18:11 03.09.2021

Всеукраїнський Екобізнес-форум "Зелена економіка: як досягти балансу"

2 хв читати

9-10 вересня 2021р
м. Дніпро, вул. Старокозацька, 58. ТВ-канал Дніпро

У відповідності до міжнародних угод (як то Угода про асоціацію з ЄС), Україна взяла на себе по факту зобов’язання побудувати зелену економіку. Виконання такого завдання передбачає не тільки реалізацію необхідних реформ на рівні реальної економіки, а й докорінну перебудову фінансової системи.

 «Однією з найбільших проблем сьогодні залишається відсутність необхідних знань для реалізації заходів на шляху до зеленої економіки та фінансів. - зазначає Людмила Циганок, президент ПАЕУ та СЕО ECOBUSINESS Group. Головне гасло зеленої економіки – переходити від фінансування охорони довкілля до того, щоб давати можливість бізнесу заробляти на охороні довкілля, а суспільство, через органи державної влади і місцевого самоврядування, створювало можливості для цього.»

Головні перешкоди для розвитку зеленої економіки в Україні:

  • недостатня обізнаність бізнесу про доступні зелені технології
  • невиправдані очікування щодо таких інновацій – сподівання на ініціативу з боку держави, інвесторів, міжнародних організацій тощо; 
  • недостатнє стратегічне планування інвестицій у зелену економіку, низька мотивація підприємців до екологізації власного бізнесу. 

Задля вирішення цих та багатьох інших нагальних проблем вже всьоме проводиться ECOFORUM в ключових промислових регіонах України командою ECOBUSINESS Group за участі Професійної асоціації екологів України.

В програмі Форуму:

  • Дискусійні панелі! Обмін досвідом та пошук рішень!
  • Практичні блоки – Інтенсиви підвищення рівня знань з екологічної безпеки підприємства
  • Екскурсії до підприємств-лідерів екотрансформації
  • Огляд технологій

Детальна інформація про ECOFORUM http://ekobiznes-forum-dnipro.tilda.ws/main

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА