10:01 02.12.2019

STADA розширює вплив на фармринку України і купує фармацевтичний бізнес рецептурних та безрецептурних препаратів Biopharma

4 хв читати
STADA розширює вплив на фармринку України і купує фармацевтичний бізнес рецептурних та безрецептурних препаратів Biopharma
  • STADA робить одну з найбільших фінансових інвестицій у фармацевтичний сектор України на сьогодні та одну з найбільших бізнес-інвестицій в Україну за останній час.
  • Фармацевтичний бізнес Biopharma стане невіддільною частиною STADA в Україні та має потужний потенціал зростання у виробництві високоякісних рецептурних та безрецептурних препаратів.
  • Генеральний директор STADA Пітер Гольдшмідт: "З цим придбанням ми станемо важливим гравцем на українському фармацевтичному ринку із сильним місцевим виробництвом".

Бад-Фільбель, 2 грудня 2019 – Група STADA, світовий виробник високоякісних генеричних та безрецептурних препаратів, продовжує свою траєкторію зростання в Європі. Компанія, що має штаб-квартиру в Німеччині, сьогодні оголосила, що купує фармацевтичний бізнес Biopharma, одного з провідних фармацевтичних виробників в Україні. Угода передбачає придбання виробничих потужностей в місті Біла Церква (Київська область). Акціонери Biopharma збережуть плазмовий бізнес компанії та зосередяться на його розвитку як в Україні, так і за її межами. Це придбання підлягає виконанню загальноприйнятих умов, зокрема отриманню дозволу на злиття в Україні, і, як очікується, завершиться у грудні 2019 року.

У результаті цього придбання STADA здійснила одну з найбільших фінансових інвестицій у фармацевтичний сектор України на сьогодні та одну з найбільших іноземних інвестицій в країну за останній час. "Ми бачимо великий потенціал на українському ринку. Після цього придбання ми станемо потужним гравцем на українському фармацевтичному ринку із сильним місцевим виробництвом", — підкреслив генеральний директор STADA Пітер Гольдшмідт.

"Придбання фармацевтичного бізнесу компанії Biopharma групою STADA було логічним кроком у рамках європейської стратегії зростання STADA. Ми якнайшвидше інтегруємо Україну до нашої європейської організації", — наголосив Штеффен Вагнер, керівник європейських ринків STADA.

Українським бізнесом STADA керуватиме новопризначений генеральний директор Борис Лабенський. "Моя мета — швидко інтегрувати бізнес у нашу групу, стимулювати синергію та мобілізувати потенціал придбаного заводу", — заявив пан Лабенський.

Борис Лабенський

Пітер Гольдшмідт вітає близько 300 нових співробітників у сім’ї STADA: "Наші чотири корпоративні цінності — Agility, Entrepreneurship, Integrity та One STADA становлять основу для культури зростання для всіх наших співробітників у всьому світі".

Костянтин Єфименко, керуючий партнер компанії Biopharma, зазначив: "Biopharma — це провідна фармацевтична компанія, заснована понад 100 років тому, яка швидко розширювалась з 2014 року, побудувавши два сучасні заводи у Білій Церкві, що відповідають вимогам належної виробничої практики (GMP). Ми пропонуємо високу якість виробництва, кваліфікований, професійний колектив та високі стандарти, що контролюються за допомогою міжнародних аудитів. Залучення такого високоякісного європейського інвестора демонструє впевненість у наших співробітниках та можливостях, а також посилить нашу здатність забезпечувати пацієнтів високоякісною та інноваційною продукцією. Разом із моїм партнером Василем Хмельницьким та фінансовими інвесторами я зосереджу увагу на плазмовому бізнесі компанії Biopharma, розвиваючи наш новий завод з фракціонування плазми та мережу сучасних центрів збору крові та розширюючи нашу присутність на міжнародних ринках".

Олена Кошарна, засновник та головний виконавчий директор Horizon Capital: "Як провідна компанія прямого інвестування в Україні, ми з гордістю підтримуємо компанію Biopharma з 2012 року, інвестуючи разом з голландським банком розвитку FMO у цю захопливу історію зростання. Ми вірили в акціонерів Biopharma та їхнє сміливе бачення створити передовий фармацевтичний завод та завод-фракціонатор, що потребувало капіталовкладень у розмірі понад 100 мільйонів доларів. Ми вітаємо придбання фармацевтичного бізнесу компанії Biopharma групою STADA та їхнє рішення інвестувати та виробляти в Україні".

Угода підлягає отриманню дозволу на злиття в Україні і, як очікується, буде закрита пізніше цього року.

Прогностична заява

Це оголошення може включати прогнози та інші "прогностичні" заяви у контексті чинних законів про цінні папери. Ви не повинні надмірно покладатися на прогностичні заяви, і ми не зобов'язуємось публічно оновлювати чи переглядати будь-які прогностичні заяви, які могли бути зроблені вище, будь то внаслідок нової інформації, майбутніх подій тощо.

Про STADA Arzneimittel AG
STADA Arzneimittel AG — це публічна компанія зі штаб-квартирою в Бад-Фільбелі (Німеччина). Компанія зосереджена на двох напрямках: генеричні препарати, зокрема спеціальні фармацевтичні препарати, та безрецептурні препарати. STADA Arzneimittel AG продає свою продукцію приблизно в 120 країнах. У 2018 фінансовому році група STADA досягла скоригованих продажів у обсязі 2330,8 млн євро та скоригованого прибутку до вирахування витрат за відсотками, сплати податків та амортизаційних відрахувань (EBITDA) в обсязі 503,5 млн євро. Станом на 31 грудня 2018 року в STADA працювало 10 416 людей у всьому світі

Додаткова інформація для журналістів:

STADA Україна / вул. Велика Васильківська, буд. 9/2, офіс 52, Київ, Україна, 01004

Телефон: +380634996847 / Електронна пошта: [email protected]

Або відвідайте нас в інтернеті за адресою www.stada.ua/press

STADA Arzneimittel AG / Media Relations / Stadastrasse 2-18 / 61118 Bad Vilbel – Germany

Телефон: +49 (0) 6101 603-165 / Факс: +49 (0) 6101 603-215 / Електронна пошта: [email protected]

Або відвідайте нас в інтернеті за адресою www.stada.com/press

Додаткова інформація для учасників ринку капіталу:

STADA Arzneimittel AG / Investor & Creditor Relations / Stadastrasse 2-18 / 61118 Bad Vilbel – Germany / Телефон: +49 (0) 6101 603-4689 / Факс: +49 (0) 6101 603-215 / Електронна пошта: [email protected]

Або відвідайте нас в інтернеті за адресою www.stada.com/investor-relations

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА