12:00 29.06.2022

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи є робота для біженців, що повертаються додому?"

1 хв читати

У середу, 29 червня, о 12.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Чи є робота для біженців, що повертаються додому?". Учасники: виконавча директорка ГО "Антикорупційний штаб", керівниця проєкту "Допомога українським біженцям з працевлаштуванням" Юлія Гречка; Chief Editor Budni robota.ua Юлія Далібук; економіст, фінансовий аналітик Олексій Кущ; заступниця директора департаменту реалізації політики зайнятості - начальниця управління Державного центру зайнятості Олена Мельник; модератор - Анастасія Корота. На прес-конференції буде присутній переселенець - чоловік, який виїхав із тимчасово окупованого Херсона, після чого завдяки проєкту та команді волонтерів зміг знайти роботу (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (068) 743-30-92 (Анастасія, ГО "Антикорупційний штаб").

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Спекулятивний політичний капітал. Особливості формування в часи війни?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Карта руйнувань - допоможемо відбудувати Україну"

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка впливу міжнародних і внутрішніх чинників на поточний етап перебігу війни"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Міжнародний будівельний фонд України: ідеї, завдання, плани, діяльність"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кріоконсервація генетичного матеріалу військових в Україні для продовження роду"

До відома: про брифінг у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "РФ як держава-терорист, позов громадян Канади та Нюрнберзький процес 2.0."

До відома: про дискусію у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка змін міжнародної ситуації навколо війни - переваги та загрози для України"

До відома: про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" представників АТ "МЕГАБАНК" у зв'язку з рішенням НБУ щодо визнання банку неплатоспроможним

До відома: про дискусію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Внутрішня політична ситуація. У передчутті загострення?"

До відома: про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Старт конкурсу бізнес-ідей для підтримки малого підприємництва в умовах війни "Роби своє"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА