13:16 15.12.2021

За розвиток систем зрошування відповідатиме Мінекономіки - прем'єр-міністр

1 хв читати
За розвиток систем зрошування відповідатиме Мінекономіки - прем'єр-міністр

Одним із пріоритетів розвитку економіки України є підтримка сільського господарства шляхом розвитку систем зрошування, за який з наступного року відповідатиме Міністерство економіки, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Завершення земельної реформи, підтримка сільського господарства шляхом розвитку систем зрошування. Це ключовий проект, і за нього відповідатиме вже з наступного року Міністерство економіки, тому що цей проект більше про економіку, про збільшення ВВП нашої країни", - сказав він під час форуму UkraineInvest "MAKE in UA" у Києві у вівторок.

Як повідомлялося, минулого тижня заступник міністра економіки Денис Кудін на конференції в Києві назвав одним з основних інфраструктурних проектів уряду зрошування земель на півдні України. Перший пілотний проект у цьому напрямі стартує у 2022 році. Він охопить 200 га землі в чотирьох південних областях країни.

Аналогічну думку на форумі висловив і міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко. За його даними, пріоритетними для його відомства у 2022 р. стануть тваринництво, садівництво та меліорація.

Відновлення меліоративної галузі стало національним проектом до 2024 року. Мінагрополітики запланувало запуск у 2021 році пілотного проекту з відновлення зрошувальних систем в Одеській, Херсонській, Миколаївській і Запорізькій областях.

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА