Інтерфакс-Україна
10:51 19.06.2024

Новопризначений посол Мексики вручив копії вірчих грамот заступниці глави МЗС України

1 хв читати
Новопризначений посол Мексики вручив копії вірчих грамот заступниці глави МЗС України

Заступниця міністра закордонних справ України Ірина Боровець прийняла копії вірчих грамот у новопризначеного посла Мексиканських Сполучених Штатів в Україні Ауденсіо Контрераса Гонсалеса.

Як повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ України, на зустрічі сторони обговорили питання зміцнення та активізації двосторонніх відносин, насамперед у політичній та економічній сферах.

Боровець висловила вдячність за участь Мексики в Глобальному саміті миру, що підтверджує прихильність країни принципам Статуту ООН. Вона наголосила на важливості спільних зусиль зі встановлення справедливого та сталого миру в Україні.

"Дипломати обмінялися також думками щодо співробітництва України з країнами Латинської Америки та Карибського басейну і можливостей для подальшого розвитку двосторонніх відносин", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угоду між Італією та Україною щодо відбудови Одеської дитячої лікарні підписано в Києві – посольство

В Ізраїлі встановили пам’ятник жертвам Голодомору в Україні

Україна підтримує будь-які дипломатичні зусилля, це єдиний шлях вперед - Зеленський

У Києві відбувся благодійний різдвяний ярмарок "Charity Fair 2025" від Асоціації "Подружжя українських дипломатів"

Албанія вперше відсвяткувала День незалежності в Києві після відкриття посольства

Глава посольства Польщі зустрівся з керівниками НАБУ і САП

Прийом до Дня незалежності Польщі відбувся в Києві, посол наголосив на підтримці України

Посол Корнійчук відвідав Аріельський університет, обговорили наукові дослідження

Україна та Ізраїль продовжать співпрацю у сфері підготовки фахівців, зокрема правоохоронців - посольство

Українська дипломатія в перемовинах з РФ має бути спланованою і готовою реагувати на потужний тиск – посол Залужний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА