12:30 18.01.2022

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Неочікувані особливості сьогодення ДП "Адміністрація морських портів України"

1 хв читати

У вівторок, 18 січня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться брифінг виконувача обов'язків голови ДП "Адміністрація морських портів України" Олександра Голодницького на тему "Неочікувані особливості сьогодення ДП "Адміністрація морських портів України" (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту або сертифіката про вакцинацію обов'язкова. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за телефоном (048) 775-90-08 (Олена Гіряєва).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Три тижні з РРО: політ ненормальний"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Різкий політичний старт року. Що чекає на Україну – ззовні та зсередини"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фальсифікація винних ігристих напоїв в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки 2021 року: стан водних ресурсів Столичного регіону. Результати перевірок Держекоінспекцією підприємств-забруднювачів Києва та області"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про перешкоджання органами державної влади законній діяльності профспілок і протиправну конфіскацію їхньої власності"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами всеукраїнського соціологічного дослідження Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс" на тему "Політичні підсумки 2021 року"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Бурхливий 2021 рік. Підсумки та прогнози на рік 2022"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Централізоване опалення. Тариф проти ціни. Що ми отримуємо в платіжках і чому?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА