14:24 28.11.2023

Канадська Black Iron: Підписання "Інвестиційної угоди" по Шиманівському ГОКу – важливий сигнал інвесторам в світі, що в Україну можна вкладати гроші

2 хв читати

Канадська компанія Black Iron Inc. закликає Уряд України пришвидшити розгляд та укладання Інвестиційної Угоди для реалізації проекту видобутку залізної руди з Шиманівського родовища, йдеться у прес-релізі компанії, опублікованого за результатами другої Конференції з відновлення бізнесу в Україні, яка проходила 21-22 листопада 2023 року в Торонто (Канада).

Компанія звертає увагу, що подала пропозиції по Інвестиційній угоді до Міністерства економіки України чотири місяці тому і досі не отримала відповіді. 

"У липні 2023 року Black Iron Inc. подала пропозицію про укладення Інвестиційної Угоди до Міністерства економіки України. Через чотири місяці очікування компанія сподівається отримати позитивну письмову відповідь від своїх українських колег щодо укладання та підтримки цієї Угоди Кабінетом Міністрів", - йдеться у прес-релізі компанії.

Компанія Black Iron нагадала, що багатомільярдний проект розбудови Шиманівського ГОКу був підтриманий Президентом України Володимиром Зеленським, а його підтримка Урядом України стане важливим сигналом для міжнародних інвесторів. 

"Успішне втілення проекту, підтримане українськими владними структурами та канадськими інвесторами, буде важливим сигналом не лише для канадської бізнес-спільноти, але і для всього цивілізованого світу, що інвестування в Україну є безпечною справою", - наголошується у заяві компанії.

В прес-релізі Black Iron Inc. також наголошує на рішучості компанії у реалізації проекту Шиманівського ГОКу і зазначає про низку труднощів із його реалізацію, в переліку яких в тому числі російська агресія в Україні. 

“Ми віримо в перемогу України та рішуче прагнемо реалізувати проект з видобутку залізної руди з Шиманівського родовища, спрямований на те, щоб стати однією з найбільших та привабливих іноземних інвестиційних ініціатив для України. Незважаючи на труднощі реалізації проекту, включаючи російську агресію, наша компанія непохитно рухається до нашої мети,” – підкреслюється у прес-релізі компанії.

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський публічно підтримав проект Black Iron в Кривому Розі, а «інвест-нянею» канадських інвесторів в Україні став заступник голови ОП Ігор Жовква.   

Black Iron Inc. — канадська компанія з розвідки та видобутку залізної руди із головним офісом у Торонто (Канада). Компанія реалізовує проєкт із видобутку залізної руди на Шиманівському родовищі у Кривому Розі. Акції компанії котируються на Торонтській біржі. Загальний орієнтовний обсяг інвестицій у проєкт становить $1.1 млрд на основі прогнозованого виробництва 8 млн тон на рік.

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"ДТЕК КЕМ" у 2024 р. інвестує в оновлення електромереж столиці понад 830 млн грн

"ДТЕК Мережі" у 2024р планує інвестувати в електромережі трьох областей і Києва 4 млрд грн

Фонд "Жнива Перемоги" надасть малим і середнім фермерам сільгосптехніку для проведення весняної посівної кампанії-2024

Шмигаль: Запрошуємо японський бізнес стати частиною українського економічного дива

"Київстар" у 2024 р. інвестує в енергонезалежність фіксованого інтернету 50-70 млн грн

Президент європейського регіону PMI: Найкращий спосіб для компанії показати свою справжню відданість Україні - це інвестиції в країну

Moody's знизило рейтинг Ізраїлю до A2, прогноз "негативний"

izibank впровадив інвестиційні послуги для своїх клієнтів - CEO

"Сонячне ремесло" Мазепи і Благодиря залучило китайського інвестора до розробки нового родовища бурштину

VEON розпочав реалізацію інвестзобов'язань на $600 млн із відновлення України з планами збільшити їх до $1 млрд за п'ять років

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА