Інтерфакс-Україна
15:50 29.09.2020

12,3% українців не платитимуть за комунальні послуги в разі збільшення тарифів - соцопитування

2 хв читати
12,3% українців не платитимуть за комунальні послуги в разі збільшення тарифів - соцопитування

12,3% українців не здійснюватимуть комунальних платежів, якщо комунальні тарифи буде збільшено, свідчать результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова.

Зокрема, на запитання, чи здійснюватимуть респонденти комунальні платежі, якщо комунальні тарифи буде збільшено, 53,3% відповіли, що будуть, 12,3% - ні, а 34,4% не змогли відповісти на запитання.

Також на запитання, чи платитимуть респонденти, які мають центральне газопостачання (81,7% опитаних), за газ за новими цінами, які суттєво зросли у вересні порівняно з серпнем, 14,3% відповіли, що платитимуть і не зменшуватимуть споживання, 55,1% - що платитимуть, але намагатимуться зменшити споживання, 8% - відмовляться від споживання газу і перейдуть на інші види пального, 9,1% - заявили, що не відмовлятимуться від споживання газу, але й платити за нього за такими тарифами не будуть, а 13,5% не змогли відповісти.

Крім того, 38,3% опитаних покладають провину за підвищення ціни на газ для населення на державу, 22,5% - на "Нафтогаз", 6,5% - на європейських газових трейдерів, 13% - на українських постачальників, 2,2% - інше, а 17,6% не змогли відповісти на запитання.

На запитання, чи знають респонденти про проведену лібералізацію ринку газу, в результаті чого його не регулює держава, 44,9% відповіли, що знають про це, 54,7% - не знають, а 0,4% не змогли відповісти.

Також 11,3% респондентів відповіли, що підтримують таку лібералізацію ринку природного газу, 53% - не підтримують, а 35,7% не змогли відповісти.

Соціологічне дослідження "Настрої населення напередодні опалювального сезону й ставлення до тарифів на комунальні послуги" було проведено з 17 до 23 вересня методом "віч-на-віч".

За місцем проживання було опитано 1 209 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 3% з імовірністю 0,95.

ОСТАННЄ

Трамп: Зеленський завжди хоче купити ракети, але не можна починати війну, яку не можеш виграти

Зеленський підписав законопроєкт про знижку в 50% штрафу ТЦК для ухилянтів

Єрмак закликав країни G7 посилити тиск на РФ

Полонені громадяни КНР хочуть на обмін і повернутися до Китаю

Київська влада просить релігійні громади обмежити проведення масових великодніх богослужінь

У Львові відбулася перша міжурядова конференція між Україною та Нідерландами - МЗС

Президент Естонії схвалив закони, що дозволяють збройним силам топити підозрілі судна

Військовополонені-громадяни КНР запевняють, що опинилися на війні за контрактом, не мають стосунку до китайського уряду

Полонені громадяни КНР задоволені ставленням України до них, кажуть, що їх годують навіть їжею з Макдональдсу

Окупанти стали частіше використовувати отруйні гази в Запорізькій області – ГУР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА