11:00 18.01.2022

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Три тижні з РРО: політ ненормальний"

1 хв читати

У вівторок, 18 січня, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Три тижні з РРО: політ ненормальний". Очікуються учасники: заступник міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ігор Дядюра, засновник компанії "Е.С. Консалтинг", податковий консультант Олександра Томашевська, радник ICET, учасник робочої групи при Мінфіні щодо застосування РРО Андрій Панасюк (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на Youtube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". У зв'язку з карантинними обмеженнями кількість місць у прес-центрі обмежена, наявність ПЛР-тесту або сертифіката про вакцинацію є обов'язковою. Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткову інформацію та матеріали прес-конференції можна отримати за тел. (067) 500-80-68 (Дмитро Гарний).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про брифінг у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Неочікувані особливості сьогодення ДП "Адміністрація морських портів України"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Масові обшуки в Чернігові - політичний тиск на місцеве самоврядування"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Різкий політичний старт року. Що чекає на Україну – ззовні та зсередини"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фальсифікація винних ігристих напоїв в Україні"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Підсумки 2021 року: стан водних ресурсів Столичного регіону. Результати перевірок Держекоінспекцією підприємств-забруднювачів Києва та області"

До відома: про скасування прес-конференції в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Про перешкоджання органами державної влади законній діяльності профспілок і протиправну конфіскацію їхньої власності"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" за результатами всеукраїнського соціологічного дослідження Центру соціальних та маркетингових досліджень "Социс" на тему "Політичні підсумки 2021 року"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Бурхливий 2021 рік. Підсумки та прогнози на рік 2022"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Централізоване опалення. Тариф проти ціни. Що ми отримуємо в платіжках і чому?"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА