Інтерфакс-Україна
08:43 12.02.2021

Сильні снігопади в Україні триватимуть до вечора суботи

1 хв читати
Сильні снігопади в Україні триватимуть до вечора суботи

Сильні снігопади в Україні триватимуть до вечора суботи, а тим часом у Львівській області випало до 90 сантиметрів снігу.

Як повідомляє прес-служба "Укравтодору", станом на ранок, 12 лютого, опади посилилися практично по всій території України з інтенсивним накопиченням снігу в західних, північних, центральних областях, в окремих регіонах із випаданням дощу.

З початку дії циклону найбільше снігу випало у Львівській (до 90 см), Волинській, Тернопільській, Хмельницькій, Рівненській, Житомирській, Вінницькій, Київській, Чернігівській, Сумській областях (15-20см).

Дощ у Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Полтавській та Харківській областях при температурі 0 + 9°С.

Температура повітря в центральних, північних і західних областях 3-10 °С на південному сході +5+7°С.

Покриття на дорогах державного значення в областях, де за останню добу випадав сніг, місцями засніжене, в інших областях – мокре.

На всіх перевальних ділянках доріг невеликий сніг. Покриття доріг місцями засніжене. Температура повітря -9-18° С.

Джерело:

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА