15:00 13.04.2023

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Голос українських архітекторів під час проведення Венеційської бієнале 2023. Проєкт "Українська ДНК"

1 хв читати

У четвер, 13 квітня, о 15.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться пресконференція на тему "Голос українських архітекторів під час проведення Венеційської бієнале 2023. Проєкт "Українська ДНК". Учасники - міжнародна команда проєкту: архітекторка, голова правління благодійного фонду Архітектурної палати України, кураторка проєкту "Українська ДНК" Анна Кирій; кандидат архітектури, член Національної спілки архітекторів України, кураторка художньо-дослідницької лабораторії проєкту "Українська ДНК" Ольга Нешта; кураторка проєкту "Українська ДНК", дослідниця, амбасадор Асоціації Design4Ukraine у Швейцарії Анастасія Білецька; міждисциплінарна дизайнерка, кураторка проєкту "Українська ДНК", амбасадор Асоціації Design4Ukraine в Італії Анна Манако; президент Асоціації Design4Ukraine Ярослав Белінський (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція та відеозапис будуть доступні на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Додаткова інформація за тел. (050) 351-52-77

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Захист економічних прав та свобод"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Наростання зовнішніх і внутрішніх чинників впливу на ситуацію в Україні. Які шляхи подолання загрозливих тенденцій?"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Наростання зовнішніх і внутрішніх чинників впливу на ситуацію в Україні. Які шляхи подолання загрозливих тенденцій?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" Центру Разумкова на тему "Чи потрібна мілітаризація українського суспільства: ставлення громадян"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка громадської думки щодо діяльності українських органів влади, ефективності управління та напрямків розвитку країни"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Ставлення українців до країн Близького Сходу та Центральної Азії"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація Другого всеукраїнського рейтингу мистецьких закладів вищої освіти"

До відома: про брифінг сьогодні о 13.00 у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" голови Київської міської організації Українського Червоного Хреста Т. Гоєнко щодо підозр у неправомірній діяльності колишньої керівниці районної організації Українського Червоного Хреста у Києві

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Динаміка зовнішньої і внутрішньої політичної ситуації довкола війни"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "У Київраді планують заблокувати захист зелених зон"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА