11:00 13.02.2020

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Кого підтримують українці й чому просів рейтинг Кабміну?"

1 хв читати

У четвер, 13 лютого, об 11.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться презентація останніх соціологічних досліджень громадської думки в Україні, проведених Всеукраїнською асоціацією соціологів, на тему: "Кого підтримують українці й чому просів рейтинг Кабміну?" Учасники: політолог, директор Центру суспільних досліджень "Український меридіан" Дмитро Левусь; політолог Тарас Семенюк; політичний консультант Петро Охотін; кандидат філософських наук, соціолог-аналітик Володимир Косенко; політичний експерт Артем Бронжуков (вул. Рейтарська, 8/5а). Попередня акредитація журналістів за посиланням. Додаткова інформація за тел. (098) 467-88-69 (Валерія).

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "20 років компанії "АВТО-РЕГІОН": підсумки, виклики, перспективи розвитку"

До відома: про круглий стіл у прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Фейкова реклама з використанням українських медичних брендів. Як вирішити проблему?"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи загрожує Україні криза державності?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Що заважає експорту українського біометану?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Зовнішньополітичні події та процеси очима громадян України"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Результати соціологічного дослідження впливу війни на мікрокредитування в Україні"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Революція Гідності та війна росії проти України. Перші підсумки та погляд у майбутнє"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка ситуації в економічній сфері, соціальне самопочуття громадян, віра в перемогу"

До відома: про дискусію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Хто і чому ставить питання про чинність влади в Україні з весни цього року?"

До відома: про прес-конференцію в прес-центрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Оцінка громадянами ситуації в країні та дій влади. Довіра до соціальних інститутів, політиків, посадовців та громадських діячів"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА