Інтерфакс-Україна
13:00 12.08.2024

До відома: про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Рейдерство медичної лабораторії "Ескулаб"

1 хв читати

У понеділок, 12 серпня, о 13.00 у пресцентрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться пресконференція на тему "Рейдерство медичної лабораторії "Ескулаб".

Учасники: директор "Ескулаб Центр" Сергій Дядюшко; операційний директор лабораторії "Ескулаб" Світлана Зінченко; керівник юридичного департаменту лабораторії "Ескулаб" Андрій Зборівський; керівник відділу бізнес-аналізу лабораторії "Ескулаб" Юліана Дутко; керівник відділу маркетингу лабораторії "Ескулаб" Герман Гнатиш (вул. Рейтарська, 8/5-А).

Трансляція пресконференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна".

Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

ОСТАННЄ

Відкриття єдиного RnD-хабу у сфері протимінної діяльності

Про діабет без фатальних помилок

Суд визнав незаконним виділення Мархалівського лісу для військового меморіального цвинтаря

Три роки окупації Запорізької АЕС: деградація обладнання та загрози ядерної та радіаційної безпеки для світу

Державне партнерство та інвестиції у відновлення територій. Як залучати українських виробників будівельних матеріалів до процесу відновлення"

До відома: про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Чи прискорився рух до миру?"

Забудовники хочуть через суд знищити заказник "Осокорківські луки"

Суспільно-політичні настрої українців

Радикальна зміна зовнішньої і внутрішньої політичної ситуації. Які подальші сценарії?

Відновлення під питанням. Що заважає бізнесу долучитись до проєктів відбудови критичної інфраструктури? Погляд Ради бізнес-омбудсмена

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА