Інтерфакс-Україна
10:58 24.08.2024

Американська Торговельна Палата в Україні відзначила День Незалежності України у Києві

2 хв читати
Американська Торговельна Палата в Україні відзначила День Незалежності України у Києві

21 серпня 2024 року Американська Торговельна Палата в Україні (AmCham Ukraine) провела урочистий прийом у Києві з нагоди святкування Дня Незалежності України. Захід об'єднав членів Палати, дипломатів, представників бізнесу, ставши важливою подією в діловому житті столиці.

Захід розпочався з вітальних слів керівництва AmCham. Президент Палати Андрій Гундер підкреслив важливість партнерства між Україною та Сполученими Штатами і висловив упевненість у подальшому розвитку двосторонніх економічних відносин. Особлива увага була приділена викликам, що стоять перед українським бізнесом в умовах триваючої війни та глобальної економічної нестабільності.

На сьогоднішній день AmCham Ukraine об'єднує понад 600 компаній-членів, що робить її однією з найбільших та найвпливовіших бізнес-асоціацій в Україні. Для ефективного захисту інтересів бізнесу та вирішення ключових питань в різних галузях економіки, в рамках Палати працюють 24 профільних комітетів, що охоплюють такі сфери, як фінанси, ІТ, охорона здоров'я, агробізнес та інші.

Рада директорів AmCham Ukraine відіграє важливу роль в управлінні організацією, надаючи стратегічні рекомендації та професійну експертизу. До складу Ради входять:
Виконавчий комітет:
  Олена Кошарна — Голова Ради (Horizon Capital)
  Арвід Тюркнер — Заступник голови Ради (ЄБРР)
  Алекс МакУортер — Заступник голови Ради (Citi Україна)
  Сергій Мартинчук — Скарбник (Сisco)
  Сергій Чорний — Юридичний радник та секретар (Baker McKenzie)

Директори:

  Юлія Бадрітдінова — Генеральний директор, McDonald's Україна
  Василь Бовділов — Генеральний директор, Unilever Україна
  Михайло Бубнов — Генеральний директор, Schneider Electric Україна
  Олег Хайдакін — Генеральний директор, Carlsberg Україна
  Михайло Харенко — Партнер, Sayenko Kharenko
  Леонід Полупан — Генеральний директор, Microsoft Україна
  Петро Рондіяк — Голова ради директорів, Winner Group Ukraine
  Анджей Ружицький — Генеральний директор, Bunge Україна
  Олена Середа — Директор з корпоративних відносин та юридичних питань, Coca-Cola Україна
  Андрій Цимбал — Генеральний директор, KPMG Україна
    Василе Варварой — Генеральний директор, Cargill Україна

Прийом, організований Американською Торговельної Палати в Україні, продемонстрував єдність та прагнення українського бізнесу до розвитку в умовах глобальних викликів. Цей захід ще раз підкреслив важливість міжнародного партнерства та роль AmCham Ukraine у підтримці економічної стабільності та зростання в країні.                                                                                                                                                     

Інтерфакс-Україна - член Американської Торговельної Палати в Україні та офіційний постачальник послуг AmCham Ukraine.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія була, є і залишатиметься поруч з Україною - посол Італії

Монумент Незалежності в Києві вперше підсвітили у кольорах Італії з нагоди 80-річчя Італійської Республіки

Інститут Амосова за сприяння посольства України в Італії отримав 5 апаратів штучної вентиляції легень

Світ повинен зберігати єдність у протистоянні "Осі зла" - Посольство України в Ізраїлі

Ізраїльська влада звільнила з-під варти громадянина України та відмовилася від його депортації після втручання дипломатів – посольство

Від Ізраїлю до Китаю: посли іноземних держав в Україні розповіли, що для них означає вишиванка

Посольство Польщі провело прийом у “Софії Київській” з нагоди Дня Конституції

Українсько-турецькі політичні консультації підтвердили готовність до поглиблення стратегічного партнерства – МЗС

Посол Ізраїлю: Україна багато в чому повторює шлях, який Ізраїль пройшов за 78 років незалежності

Дитсадок "Капітошка" в Бучі отримав систему резервного енергопостачання від міжнародних партнерів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА