Олексій Мовчан

Олексій Мовчан

український політик, народний депутат IX скликання від партії "Слуга Народу".

Заступник голови Комітету з питань економічного розвитку, голова підкомітету з питань регулювання публічних закупівель та ефективного управління державним і комунальним майном.

Депутат-мажоритарник, обраний по округу №150 (м. Кременчук, м. Горішні Плавні, Глобинський і Кременчуцький райони). На 18,8% обійшов найближчого конкурента – чинного нардепа, самовисуванця, олігарха Костянтина Жеваго, який перебував у Верховній Раді протягом шести скликань – 21 рік.

Голова Кременчуцької районної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "Слуга Народу".

Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС).

Освіта

Закінчив Києво-могилянську академію за спеціальністю "Фінанси та кредит", Український католицький університет за спеціальністю "Державне управління", Київську школу економіки за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування".

Випускник програми "Відкритий світ" (Open World), яка була заснована Конгресом США.

У 2018 році Олексій Мовчан увійшов до ТОП-50 національного телепроекту "Нові лідери", а в 2021 році – до ТОП-100 перспективних українських політиків.

Професійна діяльність

Працював заступником начальника відділу управління проєктами та програмами "Prozorro.Продажі". Разом із командою створили проєкт державних електронних аукціонів "Prozorro.Продажі".

Олексій Мовчан – автор і ініціатор понад 100 законопроєктів, більшість з яких прийняті ВРУ, підписані президентом Володимиром Зеленським і вже працюють на благо держави.

 

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА