Денис Альошин

Денис Альошин

Директор зі стратегічного розвитку ТОВ "УкрЛітійВидобування"

Експерт у сферах:

  • Надрокористування - видобуток корисних копалин та розробка родовищ;
  • Залучення міжнародних партнерів до проектів із надрокористування;
  • Видобуток та переробка літійвмісних мінералів;
  • Проведення оцінки запасів за міжнародними стандартами, зокрема – JORC;
  • Оцінка впливу на соціальне та навколишнє середовище за міжнародними та європейськими стандартами ESIA (Environmental and Social Impact Assessment);
  • Видобуток корисних копалин, що мають стратегічне значення для економіки.

Освіта:

2002 Міжнародний Християнський Інститут (Київ), бакалавр ділового адміністрування (Bachelor of Business Administration)

Кар’єра:

2002 – 2005 рр. – керівник проектів у IT-сфері.

2005 – 2006 рр. – Deloitte Україна (Київ), аудитор.

2007 – 2010 рр. – інвестиційний банк Concorde Capital (Київ). Пройшов кар’єрний шлях від аналітика до директора напрямку;

2010 – 2019 рр. – інвестиційна компанія Visum Capital (Київ), керівник напрямку із реалізації проектів, зокрема – у сфері надрокористування та видобутку корисних копалин, що мають стратегічне значення.

2019 –  2023 рр. – ТОВ “УкрЛітійВидобування” (Кіровоградська обл.), директор зі стратегічного розвитку.

  • Досягнення на посаді: створення професійної команди для розробки літієвого родовища. Проведення підготовчих етапів з вивчення та початку видобувного проєкту.
  • Досвід на посаді: залучення досвідчених міжнародних партнерів для проведення підготовчих етапів з видобутку літійвмісних мінералів. Проведення оцінки запасів за міжнародним стандартом JORC. Проведення екологічної експертизи тощо.

ТОВ “УкрЛітійВидобування”

Офіційний сайт : https://ukrlithium.com/ua/ 

У 2017 році ТОВ "УкрЛітійВидобування" придбало спецдозвіл на розробку Полохівського літієвого родовища.

Станом на 2023 рік для вивчення родовища та властивостей мінеральної сировини виконано наступні роботи та дослідження:

- З 2018 по 2021 рік проведено декілька бурових кампаній (загалом більш ніж 5000 метрів). Це дозволило значно покращити геологічне розуміння родовища та провести повторну геологічну оцінку запасів відповідно до міжнародного кодексу JORC. JORC resource statement було підписано у березні 2021 року.

- На базі лабораторії Anzaplan Dorfner (Німеччина) проведені металургійні тести руди, отриманої під час буріння. Вироблено петалітовий концентрат та карбонат літію (battery grade), характеристики якого відповідають вимогам виробників катодів для літій-іонних батарей.

- У 2022 році на базі лабораторії Metso Outotec (Фінляндія) значно покращені технологічні параметри виробництва концентрату. Наразі розпочато лабораторне виробництво карбонату та гідроксиду літію.

Проводиться всебічне вивчення технологічних та фінансово-економічних параметрів проекту, його потенційного впливу на екологію та зовнішнє середовище.

Вже підписано контракти з відомими міжнародними підрядниками на проведення Pre Feasibility Study, яке буде завершено до кінця 2023 р. Серед них: AMC Consulting (Велика Британія), Metso Outotec (Фінляндія), Knight Piesold (Велика Британія), RTEK (Австралія).

Проведено тендер та розпочато роботи з підготовки Environmental and Social Impact Assessment Study, що займе близько 1,5 років. Основна мета: видобуток та переробка на Полохівському родовищі мають відбуватися відповідно до міжнародних стандартів з точки зору впливу довкілля.

На 2024 році заплановано Definitive Feasibility Study – останній етап досліджень для обґрунтування ключових технологічних та фінансово-економічних параметрів будівництва шахти з видобутку петаліту та фабрики з його збагачення.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА