Андрій Мальований

Андрій Мальований

Голова Державної екологічної інспекції України, державний службовець.

Голова Державної екологічної інспекції України, державний службовець.

Народився 16 грудня 1981 року у Києві. Здобував вищу освіту у:

- Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут» (спеціальність «метрологія та вимірювальна техніка»);

- Харківському Національному аграрному університеті ім. Василя Докучаєва (вивчав землевпорядкування і кадастр);

- Південнослов’янський інститут Вищого навчального закладу «Київський славістичний університет» (за спеціальністю «геодезія, картографія та землеустрій»).

Також навчався у Національній академії державного управління при Президентові України (за спеціальністю «місцеве самоврядування») та Державному університеті інфраструктури та технологій (за спеціальністю «право»).

Стаж на державній службі – 12 років.

- З 2006 року працював у ТОВ «Центр сприяння підприємництву». Того ж року балотувався до Шевченківської районної у м. Києві ради від «Громадського активу Києва».

- З 2006 по 2010 роки - депутат Шевченківської районної у м. Києві ради.

- З серпня 2006 по грудень 2010 працював в Управлінні з питань комунального майна, приватизації та підприємництва Шевченківської районної у м. Києві ради на посадах заступника начальника відділу приватизації комунального майна, заступника начальника управління - начальника відділу приватизації комунального майна.

- Із січня 2011 по квітень 2011 працював у Шевченківській районній в місті Києві державній адміністрації на посаді заступника начальника відділу з питань майна комунальної власності.

- З квітня 2011 по квітень 2012 - на посаді заступника генерального директора з питань реєстрації прав власності у КП «Бюро технічної інвентаризації Києво-Святошинської районної ради Київської області».

- З червня 2012 по лютий 2013 працював на посадах заступника начальника, першого заступника начальника і начальника головного управління у Головному управлінні Держземагентства у Миколаївській області.

- З березня 2013 по лютий 2014 у Головному управлінні Держземагентства у м. Києві працював на посадах начальника управління землеустрою, охорони та моніторингу земель, заступника начальника Головного управління.

- З лютого по листопад 2014 працював начальником Головного управління Держземагентства у Миколаївській області.

- З листопада 2014 по березень 2015 - на посаді начальника управління землеустрою, охорони, оцінки, моніторингу та ринку земель у Головному управлінні Держземагентства у Київській області.

- З травня 2015 по квітень 2016 працював у Комунальному підприємстві по утриманню зелених насаджень Солом'янського району м. Києва на посадах заступника директора з економічних питань та директора комунального підприємства.

- Квітень 2016 - заступник директора Департаменту, начальник управління екології та природних ресурсів Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

- З грудня 2017 по липень 2018 - заступник начальника Управління - начальник відділу природокористування та контролю Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

- З липня 2018 по травень 2020 - на посаді начальника Управління екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

- 20 травня 2020 р. згідно розпорядженням Кабінету Міністрів України від №549-р призначений на посаду Голови Державної екологічної інспекції України. Був обраний серед претендентів на конкурсній основі.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА