14:27 15.11.2018

Украинскую продукцию  презентовали на глобальной выставке импортных товаров в Китае

3 мин читать

(подается на языке оригинала)

Перший висновок - ми повинні створювати нові умови для формування великих партій продукції, і єдиний вірний шлях для цього – кооперація.

Український бізнес продовжує завойовувати китайський ринок під патронатом Торгово-промислової палати України. 5-10 листопада в Шанхаї відбулася наймасштабніша виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo, де Торгово-промислова палата України, як ексклюзивний партнер виставки, презентувала комерційні стенди українських компаній загальною площею 288 квадратних метрів. Ми представили аграрні та харчові товари, новітні розробки в галузі приладобудування, а також туристичні послуги. Загалом, Палата забезпечила участь 55 українських компаній. Деякі з них вперше презентували свою продукцію за кордоном.

За словами Геннадія Чижикова, президента Торгово-промислової палати України, першочерговим завданням ТПП України в якості ексклюзивного партнера CIIE 2018  стало утвердження стійкої позиції українського бізнесу на китайському ринку та збільшення вітчизняного експорту.

Свої товари презентували лідери української промисловості, підприємства «Атомкомплект», «Станкін», «Мікрол», «Київприлад», «Елміз», «Імпульс», «Енергія води», «Семпал», «Кернел», «Терра Фуд», «Ічня» та багато інших, продукція яких варіюється від протезів нижніх кінцівок до обладнання для атомних електростанцій, космічної галузі, від сучасних рішень у сфері аграрного виробництва до готових харчових товарів, тощо.

«Нинішня поїздка до Китаю – це про практичність. Кращі українські підприємства-експортери мали можливість не просто показати свої досягнення під час China International Import Expo, але й напрацювати перспективні контакти, які згодом, сподіваюсь, переростуть у контракти», - сказав Дмитро Давтян, заступник голови КМДА.

 

У рамках візиту також відбувся Українсько-Китайський бізнес-форум, що об’єднав понад 300 китайських та українських підприємців.

Серед практичних досягнень ТПП України – підписання Меморандуму про будівництво заводу з виробництва сонячних панелей в Рівненській області  та оновлення угоди про співробітництво між Торгово-промисловою палатою України та Китайським комітетом сприяння міжнародній торгівлі (CCPIT) Згідно документу, вже створено Центр просування ініціативи «Один пояс - один шлях» в бізнес-спільноті. У планах – проведення спільних бізнес-форумів, участь у виставках, обмін спеціалістами та інформацією, підтримка інвестицій. Крім того, вдалося укласти угоду про кредит на півмільярда доларів на будівництво Дністровської ГАЕС. Відсотки не перевищуватимуть 4,5 річних.

Загалом, проведення форуму такого масштабу є знаковою подією в ділових відносинах України та Китаю, а також логічним продовженням результатів роботи Міжнародної виставки «China International Import Expo 2018». Високий рівень представництва з обох сторін бізнесу, урядового представництва на чолі з першим віце-прем`єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі України паном Степаном Кубівим, а також дипломатів, депутатів надали важливий сигнал бізнесменам до активізації співпраці.

«Ми маємо амбітну мету: збільшити товарообіг між Україною та Китаєм з 6 мільярдів вдвічі, а то й втричі. А чому ні, коли для цього є бажання, потенціал і можливості. Амбітні цілі народжують великий результат», – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

У рамках візиту до Китаю підприємці також взяли участь у Китайсько-українській конференції з сільського господарства, транскордонної торгівлі та інвестицій, познайомилися з організацією роботи з постачальниками на декількох великих китайських мережах супермаркетів.

Нагадаємо, Китай входить у трійку найперспективніших ринків для українського експорту. Вже зараз товарообіг з КНР складає майже 8 млрд $.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ПОСЛЕДНЕЕ

Нормы потребления газа без счетчиков приближенные к объективным

Для клиентов ПАТ "Днепропетровскгаз" без счетчиков снова действуют обоснованные нормы потребления газа

Для клиентов ПАО "Николаевгаз" без счетчиков снова действуют обоснованные нормы потребления газа

Отменены неправомерно заниженные нормы потребления газа для клиентов ПАО "Криворожгаз"

Отремонтированное акушерское отделение помогает новорожденным появляться на свет в достойных условиях – А.Савченко

Во всех районах Николаевщины уже состоялись Советы регионального развития. Сейчас к обсуждению привлекаются эксперты – А.Кушнир

К проекту "Екошкола" "Фармак" присоединились 10 школ Киева

Цена Tkeycoin начнет расти сразу же после начала торгов на бирже

16 декабря киевские поэты, музыканты и художники проводят благотворительный концерт и вернисаж

За 11 месяцев прибыль государственного банка превысила запланированный годовой показатель

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА