Інтерфакс-Україна
16:19 04.06.2014

Російські козацькі структури причетні до викрадення спостерігачів місії ОБСЄ 29 травня в Луганській області - СБУ

1 хв читати
Російські козацькі структури причетні до викрадення спостерігачів місії ОБСЄ 29 травня в Луганській області - СБУ

Служба безпеки України встановила, що російські козацькі структури причетні до викрадення групи спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ 29 травня в Луганській області.

"СБУ встановила безпосередню причетність російських козацьких структур до постачання зброї терористичним організаціям, що діють на сході України, а також до викрадення представників ОБСЄ 29 травня", - йдеться в повідомленні прес-центру СБУ в середу.

У повідомленні також зазначено, що, за словами отамана "Всевеликого війська донського" Миколи Козицина, всі свої дії з утримання заручників він узгоджує з Москвою: "Це команда згори. Здалека-здалека... Все узгоджено".

СБУ виклала на своєму сайті підтверджувальне відео.

Як повідомлялося, перша група спостерігачів ОБСЄ зникла 26 травня ввечері в Донецькій області, до її складу входять чотири людини - громадяни Швейцарії, Естонії, Туреччини та Данії. З другою групою теж у складі чотирьох осіб зв'язок було втрачено 29 травня ввечері на блокпосту біля Сєверодонецька Луганської області.

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

УЧХ допомагав постраждалим від атаки БпЛА РФ на Запоріжжя

Президенти України й Молдови обговорили двосторонню співпрацю та спільний шлях до членства у Євросоюзі

Україна і ЄС зруйнували транснаціональну мережу шахрайських call-центрів – Офіс генпрокурора

Освітній омбудсмен Лещик про реорганізацію і злиття вишів: в нас відбувається демографічна криза, це відображається на вищій освіті

Джамала вважає, що правила допуску до нацвідбору на "Євробачення" можна переглянути і вдосконалити

Переліки споживачів, яким заборонено відключати е/е, переглянуто вже в 16 областях – заступник глави Міненерго

Безугла заблокувала трибуну, Рада розпочала засідання із запізненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА