Інтерфакс-Україна
15:31 11.12.2025

Усі переговорні матеріали щодо вступу України в ЄС будуть передані Раді ЄС наступного тижня – Садовий

1 хв читати
Усі переговорні матеріали щодо вступу України в ЄС будуть передані Раді ЄС наступного тижня – Садовий
Фото: Telegram @andriysadovyi

У Львові завершилося підсумкове річне засідання міністрів із питань європейських справ країн ЄС за участі 30 високопосадовців із 27 держав, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

"Говорили про головне – про подальші кроки щодо вступу України до ЄС. Україна виконала свою частину роботи: усі переговорні матеріали, по кожному кластеру і кожній сфері, уже наступного тижня будуть передані Раді ЄС. Європейські партнери підтвердили: технічно ЄС готовий рухатись далі, щойно буде політичне рішення", - написав Садовий в телеграм-каналі.

Окремо обговорювалася позиція Угорщини, яка ускладнює процес. Партнери запевнили, що добре розуміють ціну затримок і працюють над спільним рішенням.

"Наступні кроки теж визначені: верховенство права, демократія та інституції, внутрішній ринок, зовнішні відносини. ЄС і Україна погодили дорожню карту з реформ – це наш шлях до незворотного зближення з Європою. Членство України в ЄС названо частиною європейської архітектури безпеки. Стабільна й сильна Україна – це безпечна Європа. Процес вступу не зупинився. Навпаки – ми переходимо до нової, змістовнішої фази", - резюмував Садовий.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бідний: Удар по спортшколі у Шостці – свідомий терористичний удар по об’єкту, де перебували діти

Зеленський побував на куп'янському напрямку фронту, де ЗСУ "досягають результати для України"

Рада ЄС з закордонних справ знову обговорить питання посилення України

Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА

У Національних кіберзмаганнях із "Захоплення прапора" перемогу здобула команда dcua – ГУР МО

БЕБ ліквідувало 18 підпільних гральних закладів на Київщині

АМКУ надав дозвіл "Інтерпайпу" на придбання у ArcelorMittal трубного заводу у Румунії

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко не бачить потреби переглядати правила нацвідбору на "Євробачення"

Кошта стосовно фінансових потреб України на 2026-2027 рр.: Ми готові запропонувати рішення

ОГС відіграють провідну роль у відновленні територіальних громад - дослідження

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА