Дмитро Сенниченко

Дмитро Сенниченко

Голова Фонду державного майна України

Має 20 років досвіду на керівних посадах в системному міжнародному бізнесі, неурядових організаціях та державному управлінні.

Розпочав кар’єру економістом в Національному банку України, працював у Службі Прем'єр-міністра України та радником Голови підкомітету Верховної Ради України з питань банківської та фінансової діяльності.

Очолював офіс програм Німецької технічної допомоги в Україні Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH впроваджуючи проекти секторальних реформ у координації з IFC, CIDA, FDFID, USAID та UNDP.

Керував міжнародними інвестиційно-девелоперськими та консалтинговими компаніями, що спеціалізується на інвестиціях у нерухомість та інфраструктуру.

На посаді Директора з управління нерухомим майном та інфраструктурою здійснював корпоратизацію та реформу ПАТ "Укрпошта".

Незалежний член наглядової ради ДП ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ.

Обіймав посади Віце-Президента Комітету інфраструктури та нерухомості Американської торгівельної палати (ACC), члена Правління Українського клубу нерухомості (URE Club), члена Ради підприємців при КМУ.

Має ступінь МВА в Міжнародному Інституті Менеджменту.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА