Козак знову приїхав у Берлін для зустрічі з політрадниками "нормандського формату"
Заступник голови адміністрації президента РФ Дмитро Козак в п'ятницю в Берліні зустрінеться з політрадниками "нормандського формату", однією з головних тем зустрічі стане політичне врегулювання на Донбасі.
"Заступник керівника адміністрації президента РФ Козак прибув із робочою поїздкою у Берлін для участі в зустрічі політичних радників "нормандського формату", - повідомили "Інтерфаксу" в посольстві РФ у ФРН.
У свою чергу джерело в російській делегації повідомило "Інтерфаксу", що "предметом зустрічі представників країн "нормандської четвірки" стане широке коло питань щодо реалізації Мінських угод, передусім заходи з політичного врегулювання конфлікту".
Козак уже відвідував Берлін у середині травня, де обговорював врегулювання на Донбасі з помічником канцлера Німеччини Ангели Меркель.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський обговорив з полковником СБУ Козаком потенціал Служби безпеки та захист України
14:30, 05.01.2026
Чоловіків 50+ мобілізують лише в частини забезпечення - РТЦК
13:51, 14.01.2025
ТЦК не наділені правоохоронною функцією і під час адмінзатримання громадян сприяють працівникам поліції - майор Козак
13:40, 14.01.2025
У разі непокори співробітникам поліції або ТЦК може бути здійснено під протокол адмінзатримання громадянина на строк до 3 годин - майор Козак
12:40, 14.01.2025
ТЦК не мають права забирати засоби стільникового зв'язку у громадян - майор Козак
12:08, 14.01.2025
ОСТАННЄ
Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі
21:02, 18.01.2026
Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні
20:20, 16.01.2026
Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"
18:44, 15.01.2026
Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський