Київрада просить парламент запровадити електронні торги на землю
Київська міська рада (Київрада) ухвалила рішення звернутися до Верховної Ради з проханням забезпечити запровадження процедури земельних онлайн-торгів.
Відповідне рішення під час пленарного засідання Київради у вівторок підтримали 93 депутати.
"Без можливості торгів онлайн продаж земельних ділянок перетворюється на звичайну угоду купівлі-продажу, часто за заниженою ціною. А це дуже часто тягне за собою корупційну складову", - пояснив автор відповідного звернення, депутат Київради Олег Петровець (фракція "Солідарність").
Крім того, депутати ухвалили рішення звернутися до Верховної Ради з проханням забезпечити більшу публічність земельних торгів.
О.Петровець, зокрема, пояснив, що Київрада просить ВР зобов'язати продавців землі розміщувати оголошення про торги не лише на сайті Держгеокадастру, а й на сайтах органу місцевого самоврядування та виконавчого органу територіальної одиниці, в якій реалізується ділянка.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні
20:59, 25.02.2025
Перше засідання групи "Прозорість і підзвітність" буде присвячено так званим "туалетним схемам" у Києві - Ткаченко
19:13, 19.02.2025
В Київраді зареєстрували проєкт, який має зруйнувати земельні схеми у столиці
18:29, 12.02.2025
Мінюст з літа не задовольняє скарги столичної влади на незаконну реєстрацію майна, стверджують у КМДА
20:15, 11.02.2025
Суд арештував на два місяці заступника голови КМДА Оленича з можливістю внесення застави у 15 млн грн – САП
19:46, 07.02.2025
ОСТАННЄ
"Укравтодор" просит Киевсовет выделить землю для строительства транспортной развязки к массиву Чайки на Житомирской трассе
10:59, 22.08.2018
Порошенко підписав закон про зміну правил використання земельних масивів та запобігання аграрному рейдерству
12:35, 19.08.2018
Суд повернув у держвласність ділянку лісу в Бориспільському районі Київської області
14:50, 17.08.2018
СБ за підтримки ЄС впроваджує в Україні 5-річну програму управління земельними ресурсами
13:56, 19.07.2018
Гройсман: 387 тис. га земель передано у власність 251 ОТГ