Усіх жителів деокупованої частини Херсонщини забезпечено водою - голова ОВА
Усі жителі деокупованої частини Херсонщини наразі забезпечені і питною, і технічною водою, повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації (ОВА) Олександр Прокудін.
"На сьогодні проблем із водою немає. Зокрема, всі жителі забезпечені і питною, і технічною водою. Тобто в населених пунктах, де навіть немає централізованого водопостачання, ми або генераторами качаємо зі свердловин, або там налагоджено постійне підвезення питної води", - сказав Прокудін в інтерв'ю інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна".
Очільник ОВА зазначив, що зі 175 населених пунктів області в 76% повністю закрито потребу в наявності води.
Водночас, за його словами, на осушеній території Каховського водосховища тривають роботи з буріння свердловин.
"Визначено потребу в бурінні 50 свердловин у 21 населеному пункті, який постраждав через обміління. Наразі вже бурять чотири свердловини. За термінами плануємо завершити буріння свердловин до середини листопада, а до кінця року повністю замінимо і трубопроводи", - уточнив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Восьмеро людей дістали поранень в Херсонській області внаслідок російських обстрілів - прокуратура
20:21, 04.12.2025
Окупанти обстріляли пеританальний центр у Херсоні, без постраждалих - обладміністрація
16:39, 04.12.2025
Херсонська ТЕЦ припинила роботу через атаки росіян, без тепла понад 40,5 тис. абонентів – ОВА
12:50, 04.12.2025
Прокудін: У лікарні померла 6-річна дитина, яка постраждала через ворожий артобстріл Херсона
07:18, 04.12.2025
Жителька Херсона загинула під обстрілами у вівторок, ще 3 людей в області поранені, пошкоджені 13 будинків – обладміністрація
09:52, 03.12.2025
ОСТАННЄ
У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго
15:07, 05.12.2025
Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі
15:06, 05.12.2025
Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен
15:04, 05.12.2025
ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції
14:48, 05.12.2025
Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа