Епіфаній: Ідеологія "русского міра" є тим самим, чим є ідеологія нацизму
Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Єпіфаній вважає, що ідеологія "русского міра" є тим самим, чим є ідеологія нацизму, тому має бути відкинута та засуджена.
"Ідеологія "русского міра" є тим самим, чим є ідеологія нацизму. Вона виправдовує насильство, вбивство, війну і геноцид, а тому має бути відкинута і засуджена так само, як засуджений нацизм, його ідеологи та його злочини", - написав Єпіфаній у твіттері.
На його думку, творцями цієї злочинної ідеології є глава Московського патріархату Кирил Гундяєв та його поплічники.
"Він разом із підлеглими не лише всіляко розпалював це вогнище, а й відкрито, від імені Бога та Церкви, брехливими устами благословив катів та вбивць на їхню чорну справу", - додав предстоятель.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Росія зробила насильство і ненависть своєю ідеологією - Зеленський
16:14, 31.03.2024
Заарештовано жительку Черкас і киянина, які в телефонних розмовах закликали вбивати українців
10:44, 13.11.2023
Супротивники ПЦУ намагаються підірвати довіру і співпрацю між церквою і державою, прив’язуючи її до певних політичних сил – Єпіфаній
11:58, 14.04.2023
Про закриття монастиря в Лаврі не йдеться, а богослужбовою мовою буде давня слов'янська та українська - митрополит Епіфаній
12:41, 18.03.2023
Війна України та Росії – це війна за ідеї та людей
07:53, 11.09.2022
ОСТАННЄ
Поліція затримала організатора підпалів ресторанів у Чернігові
14:31, 05.12.2025
Сибіга у річницю Будапештського меморандуму: Україна більше не довіряє порожнім обіцянкам
14:26, 05.12.2025
Окупанти захопили майже 12 кв. км в районі Сіверська за добу, на інших напрямках не просувалися - DeepState
14:16, 05.12.2025
За "Хрест бойових заслуг" щомісяця виплачуватимуть 12 тис. грн - Мінсоцполітики
14:12, 05.12.2025
Зеленський обговорював з Кислицею питання перезавантаження ОП та перемовин з США