МВС ініціює врегулювання на законодавчому рівні питання прикордонного землекористування - Аваков
Міністерство внутрішніх справ України ініціює врегулювання на законодавчому рівні проблем, що виникають під час необхідності будівництва споруд уздовж держкордону на землі, що належить фізичним та юридичним особам, заявив глава МВС Арсен Аваков.
"Прикордонна служба нам підготувала, а міністерство внесло постанову Кабінету Міністрів, яке повністю це врегулює. Думаю, в найближчі 2 тижні з'ясуються всі нюанси, пов'язані з прикордонним землекористуванням, і я думаю, що проблем не буде", - сказав А.Аваков на брифінгу в Харківській області в суботу.
У свою чергу, глава Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична зазначила, що зараз обласна влада провадить роботу з власниками паїв, розташованих уздовж держкордону.
"На сьогодні цей процес триває. Ми працюємо з людьми, шукаємо ділянки, які зараз вільні і влаштовуватимуть людей", - сказала Ю.Світлична.
За даними ОДА, наразі в області налічується 777 ділянок загальною площею 686 га, які планується використовувати для будівництва споруд у рамках проекту інженерно-технічного облаштування кордону "Європейський вал".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Аваков щодо обшуку у справі про аварію вертольота у Броварах: Нічого відповідного інтересам слідства не виявлено
14:09, 01.02.2023
У ексглави МВС Авакова здійснили обшук у зв'язку з катастрофою вертольота ДСНС у Броварах
11:35, 01.02.2023
Аваков у відповідь на слова Зеленського про можливість окупації Харкова Росією: Обережніше зі словами, це не серіал і не вистава
19:21, 21.01.2022
Касаційний суд залишив у силі виправдувальний вирок нацгвардійцю Марківу - Аваков
18:27, 09.12.2021
Аваков: Влада не повинна використовувати протести як привід до утиску свободи слова
16:06, 01.12.2021
ОСТАННЄ
Технічний моніторинг припинення вогню забезпечуватимуть наші партнери – Зеленський
11:36, 29.12.2025
СБУ затримала агента російських та білоруських спецслужб, який коригував атаки по київських ТЕЦ
11:23, 29.12.2025
До "Мрії" доєдналася кожна 5-та школа України - Міносвіти
11:20, 29.12.2025
США і Європа продовжать допомагати Україні, якщо не вдасться дипломатично дотиснути РФ, – Зеленський після зустрічі з Трампом
11:18, 29.12.2025
Двоє російських солдатів 21 грудня розстріляли сімох цивільних осіб у Покровську – проєкт "Хочу жить"