Технічний моніторинг припинення вогню забезпечуватимуть наші партнери – Зеленський
Президент України Володимир Зеленський заявляє, що країни-партнери, згідно з домовленостями, забезпечуватимуть технічний моніторинг припинення вогню та присутність в Україні для цього.
Відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна", який має бути моніторинг припинення вогню та хто його забезпечуватиме, він відповів: "Тут є чітке розуміння: забезпечувати будуть наші партнери, технічний моніторинг і присутність".
"Також буде зрозуміло, всі ці деталі будуть в гарантіях безпеки для України", - додав Зеленський під час спілкування з журналістами у понеділок після перемовин з президентом США Дональдом Трампом.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Держсистему онлайн-моніторингу азартних ігор вводять у промексплуатацію, ринок має 6 міс. на приєднання - PlayCity
17:12, 14.01.2026
Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві
21:06, 13.01.2026
Зеленський: США готові працювати щодо моніторингу
21:08, 06.01.2026
Секретаріат Кабміну може проводити моніторинг ефективності діяльності заступників голів ОДА з євроінтеграції
10:03, 15.12.2025
Лише 3 із 11 досліджених громад мають умови для безпечного проведення виборів після війни - ОПОРА
16:43, 12.12.2025
ОСТАННЄ
Новий голова НКЦПФР декларує місію створити кожному українцю умови стати капіталістом
17:10, 18.01.2026
Маньківка під контролем Сил оборони України - Угруповання військ "Схід"
16:37, 18.01.2026
Договір з УПЦ (МП) про безоплатне користування Батуринським Миколо-Крупицьким монастирем закінчується 26 січня - Мінкультури
16:34, 18.01.2026
На засіданні головнокомандувачів ЗС держав - членів "Коаліції охочих" обговорили безпекові гарантії для України - Сирський
15:45, 18.01.2026
Петиція щодо перейменування станції київського метро "Академмістечко" на "Василя Стуса" не набрала необхідних для розгляду голосів