18:18 01.11.2018

Президент доручив ДФС і профільному комітету ВР оперативно розробити план заходів щодо боротьби з нелегальними АЗС

1 мин читать
Президент доручив ДФС і профільному комітету ВР оперативно розробити план заходів щодо боротьби з нелегальними АЗС

Президент України Петро Порошенко доручив виконувачу обов'язків голови Державної фіскальної служби (ДФС) Олександру Власову та голові Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніні Южаніній оперативно розробити план заходів щодо боротьби з нелегальними автозаправними станціями (АЗС).

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" учасник зустрічі президента з представниками бізнес-асоціацій в Києві в середу, відповідні доручення глава держави озвучив під час неофіційної частини зустрічі.

За словами співрозмовника агентства, П.Порошенко висловив гостре занепокоєння цим питанням, оскільки власники нелегальних АЗС останнім часом часто включаються в політичну діяльність, і зобов'язав надати йому план дій протягом тижня.

Як повідомлялося, нині в Україні з порушеннями працює щонайменше 1,5 тис. заправок, а обсяг реалізації палива через нелегальні пункти, які працюють без дозвільної документації, становить близько 40 тис. тонн на місяць (близько 500 тис. тонн на рік), внаслідок чого державний і місцеві бюджети в 2018 році недоотримають близько 10 млрд грн. Нелегальні АЗС працюють без оформлення документів на земельну ділянку, офіційного працевлаштування працівників та з порушенням правил безпеки, водночас поріг входження в цей "бізнес" - надзвичайно низький.

Раніше також повідомлялося, що учасники роздрібного ринку бензину та дизельного палива працюють над законопроектом про боротьбу з незаконними АЗС.

Загрузка...

ЕЩЕ ПО ТЕМЕ:

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА