Кабмін передає акції Першого інвестиційного банку до Мінрозвитку для створення поштового банку
Кабінет міністрів передає акції Першого інвестиційного банку до Міністерства розвитку громад та територій України для створення поштового банку, повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.
"Сьогодні уряд своїм рішенням передає акції Першого інвестиційного банку, що раніше належали російським олігархам, до Мінінфраструктури (Мінрозвитку -- ІФ-У) з наступною передачею "Укрпошті". Таким чином створюємо поштовий банк", - сказав Шмигаль на засіданні уряду у вівторок.
З його слів, "Укрпошта" має свої відділення в усіх куточках країни, тож це відкриє українцям, які не користуються цифровими інструментами, нові можливості.
"Отримання допомоги, соціальних пільг, замовлення товарів і ліків буде тепер у пішохідній доступності. Крім того, цим рішенням держава заощадить до 5 млрд грн протягом наступних 3-4 років. Ці кошти спрямуємо на фінансування пріоритетних статей бюджету", - добавив прем'єр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Шмигаль розраховує, що у найближчі дні вдасться перейти від аварійних до погодинних відключень
22:33, 23.01.2026
Шмигаль закликав МАГАТЕ до повної ізоляції РФ та призупинення її членства в організації
16:46, 23.01.2026
Шмигаль: Київ планує збільшити потужності розподіленої генерації на понад 100 МВт
22:18, 19.01.2026
Глави Міненерго та МАГАТЕ домовилися про спільну нараду щодо ситуації на АЕС України на тлі загроз РФ
18:42, 19.01.2026
Шмигаль доручив "Укренерго" збільшити технічні можливості для імпорту та передачі е/е з Заходу на Схід України
10:34, 19.01.2026
ОСТАННЄ
Українська промисловість відіграватиме основну роль у повоєнному відновленні – CEO "Інтерпайпа"
11:49, 26.01.2026
Група "Нафтогаз" збільшила імпорт е/е до понад 50% від власних потреб – глава правління
18:01, 24.01.2026
Україна наразі відбирає з ПСГ 52 млн куб. м газу на добу при споживанні в окремі дні до 140 млн куб. м – ексміністерка енергетики
14:53, 24.01.2026
"Д.Трейдінг" ініціює розірвання укладеного до підвищення прайскепів договору з "Енергоатомом"
11:51, 24.01.2026
Україна у 2026р. збереже тенденцію зареєстрованих за рік до 30 індустріальних парків, працюючих – до 15-25 – експерти