09:40 30.09.2013

"Динамо" вирвало нічию у "Ворскли" на останніх секундах матчу

1 хв читати

Київське "Динамо" зуміло заробити лише одне очко в Полтаві, зігравши з "Ворсклою" внічию 2:2 у матчі 11-го туру чемпіонату України з футболу.

Господарі відкрили рахунок на 33-й хвилині після гола македонського нападника Адіса Яховича, якому асистував Денис Громов. Кияни через сім хвилин зрівняли рахунок, коли марокканець Бельханда добив м'яч у ворота після удару Андрія Ярмоленка та сейва воротаря. Але перед самою перервою Громов із пенальті знову вивів "Ворсклу" вперед.

На 51-й хвилині гості залишилися в меншості після видалення Брауна Ідеє. Врятувати матч "Динамо" вдалося вже в доданий час зусиллями нігерійця Аруні, що вийшов на заміну.

Після цього матчу столична команда залишається на п’ятому місці в турнірній таблиці з 18 набраними очками. "Динамо" відстає на п'ять очок від "Шахтаря" і "Чорноморця", що ділять третє-четверте місця. "Ворскла" йде на шостому місці з 17 очками.

ОСТАННЄ

Ломаченко повернув собі титул чемпіона світу в легкій вазі за версією IBF

Україна вимагає відсторонити від олімпійської кваліфікації екіпажі російських і білоруських веслувальників - НОК

Мовний омбудсмен наголошує на необхідності використання спортсменами української мови під час публічних виступів на Олімпіаді-2024

НОК і Мінспорту розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині

Україна інформує МОК про російських спортсменів, які не відповідають критеріям нейтральності для участі в Олімпіаді