08:49 18.11.2017

Росія не поважає стандарти міжнародної поведінки щодо використання хімічної зброї

2 хв читати
Росія не поважає стандарти міжнародної поведінки щодо використання хімічної зброї

Росія не поважає стандарти міжнародної поведінки щодо використання хімічної зброї, наклавши вето на американський проект резолюції про продовження роботи спільного механізму ООН і ОЗХЗ з розслідування випадків застосування хімзброї в Сирії (СМР), заявили в Білому домі.
"16 листопада Росія наклала вето на продовження мандата СМР, знову захистивши режим (президента Сирії Башара - ІФ) Асада і терористів, які використовують хімічну зброю в Сирії. Наклавши вето на продовження роботи СМР, Росія послала чіткий сигнал про те, що вона не цінує життя жертв атак із застосуванням хімічної зброї або не поважає адекватні стандарти щодо міжнародних підходів до використання такої зброї", - йдеться в поширеній увечері в п'ятницю за місцевим часом заяві.
У ній наголошується, що США "не перестануть наполягати на тому, щоб Рада Безпеки ООН продовжила мандат СМР з тим, щоб він міг продовжити свою важливу роботу з виявлення осіб, які вчинили атаки з використанням хімічної зброї, вершити правосуддя і посилати чіткий сигнал про те , що використання хімічної зброї не буде виправдано ніким і ніде".
Напередодні Рада Безпеки не змогла домовитися про продовження мандата експертів, які розслідували застосування хімзброї в Сирії. Росія ветувавала американський проект резолюції, проти нього проголосувала також Болівія, при цьому Китай і Єгипет утрималися. У свою чергу сім країн відмовилися підтримати запропонований Росією, Болівією і Китаєм варіант резолюції, проект не отримав необхідної більшості голосів.
Відразу після закінчення засідання Японія поширила в РБ проект резолюції про технічне продовження роботи СМР. У п'ятницю Росія під час голосування наклала вето і на японський проект про технічне продовження СМР на 30 днів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко привіз техніку підрозділам ППО та військової авіації

Можлива загибель Раїсі може мати серйозні наслідки для Ірану, вважають в Інституті вивчення війни

Україна потребуватиме додаткового фінансування у розмірі 200 мільярдів євро, - депутат Європарламенту

Україна має отримати заморожені $300 мільярдів до проведення будь-яких перемовин з Росією

Заморожені російські активи повинні бути повністю конфісковані і передані Україні - Арсеній Яценюк під час онлайн-дискусії КБФ

Президенти Бразилії та ПАР не поїдуть на Саміт миру у Швейцарії - ЗМІ

Фракція партії "УДАР Віталія Кличка" висловила солідарність із народом Грузії та підтримку його боротьби за свободу і демократію

Зеленський пропонує Раді денонсувати угоду між Україною та Білоруссю про взаємне спрощення зміни громадянства

Сейм Польщі вніс зміни до закону про допомогу громадянам України

Дебати Байдена і Трампа заплановано на 27 червня і 10 вересня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА