17:41 09.10.2017

На зустрічі щодо затриманих українських прикордонників РФ лише передала формальний протокол, Україна висловила заперечення

1 хв читати
На зустрічі щодо затриманих українських прикордонників РФ лише передала формальний протокол, Україна висловила заперечення

 Під час прикордонно-представницької зустрічі на лінії українсько-російського кордону з питання затримання двох українських прикордонників Сумського загону російська сторона вручила протокол про зустріч без відповідей на поставлені їй запитання, українська сторона, у свою чергу, письмово висловила своє заперечення, повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

"Прикордонно-представницька зустріч ... завершилася нічим. Російський прикордонник, який прийшов на зустріч, заявив, що він не уповноважений відповідати на запитання, і лише вручив російську версію протоколу про зустріч. Документ формально-сухий і не містить жодних відповідей на запитання, які цікавлять українську сторону. Українські прикордонники в письмовому вигляді висловили своє заперечення у зв'язку з порушенням російською прикордонною службою протокольних домовленостей і відверто цинічною позицією", - написав О.Слободян на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок за підсумками зустрічі.

"Державна прикордонна служба спільно з МЗС і надалі вимагатиме від російської сторони видачі українських прикордонників", - резюмував помічник голови Держприкордонслужби.

Як повідомлялося, 3 жовтня двоє співробітників Держприкордонслужби України зникли в Сумській області неподалік кордону з РФ. Пізніше РФ офіційно підтвердила затримання двох українських прикордонників. Український консул отримав відмову в розмові з затриманими з поясненнями, що ще не встановлено їхні особи. Пізніше О.Слободян повідомив, що російська сторона погодилася на прикордонно-представницьку зустріч стосовно долі затриманих прикордонників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна визнає і Ізраїль, і Палестину - Зеленський

Туреччина підтримала надання Україні зброї, але виключила участь НАТО у війні

Китай підтвердив відмову брати участь у Глобальному саміті миру і заявив, що буде "продовжувати на власний розсуд просувати мирні переговори"

МЗС України засудило недружні заяви прем'єр-міністра Грузії про Революцію гідності

Соцопитування: лише 29% опитаних українців довіряють Раді, громадяни хочуть, щоб парламент більше опікувався питаннями оборони та безпеки

У складі нової Єврокомісії Угорщина не отримає портфеля з питань розширення та політики сусідства - ЗМІ

США розраховують визначитися з наступником Столтенберга до саміту НАТО

Грузинський закон про іноагентів суперечить цінностям ЄС і викликає жаль у Євросоюзі - заява

Стефанчук: Згідно з Конституцією Зеленський буде президентом до вступу на посаду новообраного президента

Рада ЄС оголосила пріоритети Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, серед головних цілей – підтримка України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА