Інтерфакс-Україна
21:40 29.01.2024

Суд ООН ухвалить рішення про прийнятність скарги України проти РФ щодо "геноциду"

1 хв читати
Суд ООН ухвалить рішення про прийнятність скарги України проти РФ щодо "геноциду"

Міжнародний суд ООН у Гаазі в п'ятницю оголосить рішення щодо прийнятності скарги України проти Російської Федерації у справі про звинувачення в геноциді за Конвенцією про запобігання злочину геноциду і покарання за нього, повідомляє пресслужба суду.

"У п'ятницю, 2 лютого 2024 року, Міжнародний суд ухвалить своє рішення за попередніми запереченнями, висунутими Російською Федерацією у справі, яка стосується обвинувачень у геноциді згідно з Конвенцією про запобігання злочину геноциду і покарання за нього", - йдеться в повідомленні.

Рішення оголосять о 15:00 за місцевим часом (16:00 за київським).

Зазначається, що Україна в позові проти Росії до Міжнародного суду ООН вимагає притягнути агресора до відповідальності за спотворення поняття геноциду.

26 лютого 2022 року Україна подала до секретаріату Міжнародного суду ООН у Гаазі заяву про відкриття справи проти Росії стосовно "спору... щодо тлумачення, застосування та виконання Конвенції 1948 року про запобігання злочину геноциду і покарання за нього".

У жовтні 2022 р. РФ висунула попередні заперечення щодо юрисдикції Суду та прийнятності заяви України.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся поблизу села Лозова а також неподалік Степногірська та в ньому самому - DeepState

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА