20:28 04.06.2021

Міністри охорони здоров'я G7 домовилися посилити координацію проти майбутніх загроз і для економії ресурсів

2 хв читати
Міністри охорони здоров'я G7 домовилися посилити координацію проти майбутніх загроз і для економії ресурсів

Глави міністерств охорони здоров'я країн G7 під час зустрічі в Оксфорді (Велика Британія) погодилися на посилення багатостороннього співробітництва для протидії майбутнім загрозам, включно з пандемією, йдеться в комюніке, оприлюдненому за підсумками переговорів.

"Ми визнаємо необхідність більш сильної координації заради підтримки громадської охорони здоров'я, його фінансування, заходів щодо гарантування безпеки здоров'я і мобілізаційних заходів, а також взаємного навчання з країнами з низькими доходами, зокрема щодо особливих викликів, які загрожують тендітним і схильним до конфліктів державам і інститутам - партнерам G7", - наголошується в документі.

Водночас міністри допустили ймовірність того, що майбутні гіпотетичні виклики можуть серйозно відрізнятися від пандемії COVID-19 і від інших подібних загроз з минулого.

Глави відомств зазначили, що більш інтенсивна координація дозволить спростити і прискорити процес оприлюднення результатів випробувань вакцин і терапевтичних засобів. Укладачі комюніке також закликали до посилення співпраці і до більш широкомасштабних досліджень з метою уникнути непотрібних витрат зусиль і отримувати результати, які пристосовані для більш значної кількості жителів планети.

"Ми підтримуємо більш потужне співробітництво у великих міжнародних дослідженнях, які забезпечать більшу різноманітність серед учасників (випробувань - ІФ), дозволять уникнути непотрібного дублювання зусиль і нададуть клінічні дані, які враховуватимуть більш значну кількість спільнот і районів", - йдеться в документі.

Крім того, міністри погодилися посилити роботу з визнання один у одного вакцинаційних сертифікатів.

Міністри висловили підтримку Всесвітній організації охорони здоров'я та COVAX - міжнародній програмі з розподілу вакцин від COVID-19, наголосивши при цьому, що сприяння COVAX буде зазначено, "коли дозволить ситуація вдома". Крім того, як зазначають західні ЗМІ, в комюніке не міститься будь-яких нових зобов'язань цих держав поділитися вакцинами з менш розвиненими країнами.

Тим часом, помічник гендиректора ВООЗ Брюс Ейлвард повідомив про можливі проблеми в реалізації програми COVAX через брак доз вакцин проти коронавірусу COVID-19.

Зазначається, що організація вже отримала і розподілила понад 80 млн доз, однак для успішного виконання програми потрібно ще не менше 200 млн доз.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Голова УІНП сподівається, що київська влада або якийсь меценат усе-таки створять Музей монументальної пропаганди

Голова УІНП вважає за необхідне обмежити запровадження нових пам'ятних дат до закінчення російсько-української війни

Найближчі дні в Україні будуть теплими, в деяких областях пройдуть невеликі дощі

Для Національного пантеону українських героїв знайшли нове знакове місце в центрі Києва - голова УІНП

Дробович про ідею перейменувати "Батьківщину-Мати" на "Україну-Мати": Наразі такої необхідності немає

Окупанти завдали ударів по Миргородському району, інфраструктуру не пошкоджено - обладміністрація

Голова УІНП виступає за початок створення Музею історії російсько-української війни, але не знає, чи достатньо для цього ресурсів

СБУ затримала інформатора РФ, який готував "прорив" рашистів на одній із найгарячіших ділянок фронту Донецької області

Арку дружби народів не обов'язково демонтувати, якщо місто і громада її по-справжньому переозначать - голова УІНП Дробович

Голова УІНП: Пам'ять про Другу світову війну надзвичайно важлива і цінна для нашої спільноти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА