10:11 06.12.2012

"Ювентус" переміг у Донецьку й відправив "Шахтар" на друге місце в групі

2 хв читати

Донецький "Шахтар" поступився на своєму полі з рахунком 0:1 туринському "Ювентусу" в матчі 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів, у результаті чого чемпіон України фінішував на другому місці у своїй групі.

У першому таймі команди не відзначалися серйозною активністю, а єдиний реальний момент був у "Ювентуса". На 28-й хвилині Мірко Вучинич вивів Себастьяна Джовінко на хорошу ударну позицію, але той пробив поруч зі штангою.

Другий тайм розпочався з атак "Шахтаря". Після потужного пострілу Ярослава Ракицького зі штрафного Джанлуїджі Буффон відбив м'яч перед собою, але Алекс Тейшейра не зміг цим скористатися.

Незабаром гості відповіли ударом Андреа Пірло з-за меж штрафного, після якого м'яч влучив у штангу воріт Андрія Пятова. І тут шанс забити мав Генріх Мхітарян.

Минуло зовсім небагато часу, й на 56-й хвилині "Ювентусу" вдалося відкрити рахунок. Після прострілу справа Стефана Ліхштайнера Олександр Кучер у боротьбі з Джовінко відправив м'яч у власні ворота.

Після голу "Шахтар" посилив тиск на ворота суперника. На 67-й хвилині вийшов на заміну Ілсіньйо й, замикаючи подачу з правого флангу, влучив у штангу. Через дві хвилини італійці змогли зловити господарів "Донбас Арени" на контратаці, але захисники "Шахтаря" вчасно повернулися і допомогли Пятову уникнути загрози.

Подальші спроби "гірників" зрівняти рахунок успіху не мали. "Ювентус" довів матч до перемоги.

В іншому матчі цієї групи "Челсі" розгромив на своєму полі данський "Нордшелланд" із рахунком 6:1, але ця перемога нічого лондонському клубу не дала. Діючий переможець Ліги чемпіонів продовжить боротьбу в Лізі Європи.

"Ювентус" набрав 12 очок і посів перше місце в групі Е. "Шахтар" - другий із 10 очками. У "Челсі" також 10 очок. Донецький клуб випередив англійську команду через переваги в особистих зустрічах за рахунок більшої кількості голів, забитих на чужому полі. "Нордшелланд" задовольнявся лише одним набраним пунктом.