Вадим Черниш

Вадим Черниш

Голова Керівної ради Центру безпекових досліджень "СЕНСС"

Голова Керівної ради Центру безпекових досліджень "СЕНСС"

Міністр з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України (2016-2019), кандидат юридичних наук, сертифікований експерт з питань протидії відмиванню коштів та фінансування тероризму

Має багаторічний досвід роботи у банківській сфері, працював юристом, фахівцем з питань банківської безпеки.

Протягом 1998-2000 викладав правові дисципліни. Близько 15 років займався адвокатською діяльністю, був депутатом Кіровоградської обласної ради. В 2006 – 2007 роках був головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.

В 2007 році був членом Ради національної безпеки і оборони України.

В 2008 року став віце-президентом Кіровоградського обласного центру інформування громадськості та суспільно-політичних досліджень. А в 2012 заснував Центр безпекових досліджень «СЕНСС», який очолював протягом декількох років.

З червня 2015 року по квітень 2016 року Вадим Черниш був Головою Державного агентства України з питань відновлення Донбасу.

З 14 квітня 2016 року по 29 серпня 2019 року перебував на посаді Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

Компетенції та сфера інтересів

У 2009 та 2010 роках Вадим Черниш пройшов курс підготовки та стажування з питань протидії відмивання коштів та фінансування тероризму в США, отримав відповідний сертифікат Association of Certified Anti-Money Laundering Specialists. З 2010 року він є членом професійної організації фахівців з протидії відмиванню коштів та фінансуванню тероризму – ACAMS, США.

Протягом 2015-2016 років був переговорником у Мінському процесі щодо мирного врегулювання ситуації на сході України (Тристороння контактна група).

Останні 5 років особливу увагу зосередив, зокрема, на питаннях безпеки, глобального протистояння між державами, протидії гібридним методам ведення конфліктів (в тому числі інформаційна, економічна, політична сфери), формування та реалізації державної політики з питань врегулювання конфліктів та розбудови миру.

Був спікером міжнародних конференцій і форумів, зокрема: Aspen Security Forum (Aspen Institute, США), Oslo Forum (Норвегія), Stockholm Forum on Peace and Development (SIPRI, Швеція), Fragility Forum (Світовий Банк, США) та ін.

З 2016 року Вадим Черниш має науковий ступінь кандидата юридичних наук (PhD in law), дисертація присвячена питанням адміністративно-правового забезпечення контролю за діяльністю розвідувальних органів України.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА