Інтерфакс-Україна
12:07 04.06.2026

Apple виключила Max зі свого магазину застосунків

1 хв читати
Apple виключила Max зі свого магазину застосунків

Компанія Apple виключила російський національний месенджер Max зі свого магазину застосунків, позбавивши в такий спосіб доступу до нього приблизно 20 млн росіян, повідомляють росЗМІ у четвер.

За заявами влади, в РФ щоденна аудиторія цього застосунку вже понад 60 млн осіб і приблизно 25-30% – це користувачі пристроїв на платформі iOS.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА