Інтерфакс-Україна
13:57 15.05.2026

Кабмін вивів PlayCity із сфери координації Мінцифри

1 хв читати
Кабмін вивів PlayCity із сфери координації Мінцифри
Фото: playcity.gov.ua

Кабінет міністрів ввів державне агентство України ПлейСіті (PlayCity) в сферу координації прем’єр-міністра.

Згідно із постановою №613 від 13 травня, держагентство ПлейСіті відтепер координується Кабміном через прем’єр-міністра.

До цього воно координувалося через Міністра цифрової трансформації.

Як повідомлялося, з лютого 2025 року державну політику у сфері азартних ігор формує та координує Мінцифри. Кабінет міністрів в березні 2025 року ухвалив створити новий центральний орган виконавчої влади – агентство "ПлейСіті" (PlayCity), яке підпорядковувалося Мінцифри та з 1 квітня замінило попереднього регулятора – Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА