Спорт

"Вільярреал" через пенальті виграв у "Манчестер Юнайтед" і став переможцем Ліги Європи

Іспанський "Вільярреал" став переможцем Ліги Європи УЄФА сезону-2020/21, вигравши у фіналі у футболістів англійського "Манчестер Юнайтед".

Основний час зустрічі в Гданську завершився з рахунком 1:1, у додатковий час рахунок не змінився, в серії пенальті переміг "Вільярреал" (11:10).

На 29-й хвилині основного часу іспанський клуб вийшов уперед завдяки голу Жерара Морено. На 55-й хвилині футболіст "Манчестер Юнайтед" Едінсон Кавані зрівняв рахунок.

У серії пенальті всі польові гравці обох команд завдали точних ударів. Після цього голкіпер "Вільярреала" Херонімо Рульї вразив ворота свого візаві Давида Де Хеа, а потім відбив удар у виконанні воротаря МЮ.

Таким чином, "Вільярреал" уперше став переможцем турніру. До тріумфу іспанський клуб привів екс-наставник московського "Спартака" Унаї Емері, який до цього тричі виграв турнір з "Севільєю".