Спорт

Україна програла Німеччині в Лізі націй УЄФА

Збірна України з футболу програла команді Німеччини з рахунком 1:3 у п'ятому турі Ліги націй УЄФА в групі 4 елітного дивізіону А турніру.

У суботньому матчі в Лейпцигу ослаблені через зараження декількох основних футболістів COVID-19 українці першими відкрили рахунок на 12-й хвилині після точного удару Романа Яремчука. Але вже через десять хвилин Лерой Сане зрівняв рахунок. А ще через десять хвилин Тімо Вернер вивів Німеччину вперед. Він же в середині другого тайму закріпив перевагу німецької збірної.

В іншому матчі цієї групи Швейцарія та Іспанія зіграли внічию 1:1.

Після п'яти турів Німеччина лідирує в групі з 9 очками, у Іспанії - 8 очок, в України - 6, у Швейцарії - 3.

У заключному шостому турі групового етапу Україна зіграє на виїзді зі Швейцарією, а Іспанія прийматиме Німеччину.

Перша команда в групі буде грати в чемпіонському плей-офф Ліги націй, а та, що зайняла четверте місце, вилітає в нижчий дивізіон В.