Спорт

Луческу вивів "Динамо" в Лігу чемпіонів вперше з 2016 року

Київське "Динамо" пробилося в груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА вперше з сезону 2016-2017 років, де виступало завдяки перемозі в чемпіонаті України.

У заключному раунді кваліфікації ЛЧ столичний клуб під керівництвом нового головного тренера Мірчі Луческу впевнено обіграв на НСК "Олімпійський" бельгійський "Гент" з рахунком 3:0. А тиждень тому на виїзді кияни перемогли 2:1.

Рахунок у матчі у вівторок на 10-й хвилині відкрив півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський. А в кінці першого і на початку другого тайму Карлос де Пена і Жерсон Родрігес точними ударами з пенальті закріпили перевагу "Динамо".

Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів відбудеться 1 жовтня. Україну в турнірі представлятимуть "Шахтар" і "Динамо".